Cuma , 8 Aralık 2023
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Yer Zemin veya Düşük Yatak Tasarımları

Yer Zemin veya Düşük Yatak Tasarımları

Düşük yatak tasarımının Japonlara veya uzak doğuya ait olduğu atfedilir. Farklı bir tarz olduğu doğru olabilir. Bizim yer döşeği diye adlandırdığımız içi yün ile dolu, tasarım yoksunu bir o kadar da sağlıklı yer yatakları, yatak odası takımına adapte edecek özüne önem veren tasarımcıları bekliyor. Kültürümüzün bir parçası olan bu yer döşekleri, özellikle doğu illerimizdeki kırsal kesimlerde hala aktif olarak kullanılmaktadır.

Ama biz bu yazımızda modern stille yer yatakları nasıl dekore edilmiş paylaşmak istiyoruz. Yere yakın karyolalı veya karyolasız sade, zemine serilmiş yer yatakları istenildiğinde iyi bir tarz oluşturabiliyor.

yer-zemin-yatak-tasarimlari-1 yer-zemin-yatak-tasarimlari-1 yer-zemin-yatak-tasarimlari-2 yer-zemin-yatak-tasarimlari-2 yer-zemin-yatak-tasarimlari-3 yer-zemin-yatak-tasarimlari-3 yer-zemin-yatak-tasarimlari-4 yer-zemin-yatak-tasarimlari-5 yer-zemin-yatak-tasarimlari-6 yer-zemin-yatak-tasarimlari-7 yer-zemin-yatak-tasarimlari-8 yer-zemin-yatak-tasarimlari-9 yer-zemin-yatak-tasarimlari-10 yer-zemin-yatak-tasarimlari-11 yer-zemin-yatak-tasarimlari-12 yer-zemin-yatak-tasarimlari-13 yer-zemin-yatak-tasarimlari-14 yer-zemin-yatak-tasarimlari-15 yer-zemin-yatak-tasarimlari-16 yer-zemin-yatak-tasarimlari-17 yer-zemin-yatak-tasarimlari-18 yer-zemin-yatak-tasarimlari-19 yer-zemin-yatak-tasarimlari-20 yer-zemin-yatak-tasarimlari-21 yer-zemin-yatak-tasarimlari-22 yer-zemin-yatak-tasarimlari-23 yer-zemin-yatak-tasarimlari-24 yer-zemin-yatak-tasarimlari-25 yer-zemin-yatak-tasarimlari-26 yer-zemin-yatak-tasarimlari-27 yer-zemin-yatak-tasarimlari-28 yer-zemin-yatak-tasarimlari-29 yer-zemin-yatak-tasarimlari-30 yer-zemin-yatak-tasarimlari-31 yer-zemin-yatak-tasarimlari-32 yer-zemin-yatak-tasarimlari-33 yer-zemin-yatak-tasarimlari-34 yer-zemin-yatak-tasarimlari-35 yer-zemin-yatak-tasarimlari-36

 

 

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Bahçede Açık Alan Şömine Keyfi

Sonbaharı geçirdiğimiz şu günlerde açık havada çay eşliğinde sohbet etmek çok hoş bir andır. Lakin …

Zarif Tasarımlı 30 Farklı Yemek Odası Modelleri

Birçokları için yemek odası, evin kalbi olarak hizmet veren bir mekandır. Bu yazıdaki 25 muhteşem …