Pazartesi , 1 Mart 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Vietnam’da Yenilenmiş Şık Bir Ev Tasarımı

Vietnam’da Yenilenmiş Şık Bir Ev Tasarımı

Kullanım alanı itibarıyla geniş bir yapıya sahip evlerin tasarımı bir mimara kendini kanıtlama imkanı verecilir. İç dekorasyonu geniş bir alan içerisinde uygulamak, beğendiğin koltuk takımı, yatak odası vb mobilyaları küçük mü olur diye düşünmeden dizayn etmek kolay da olabilir aslında. Doğru da. Bir iç mimar için en zoru olanı, her halde küçük alanlarda yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.

vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-1 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-2 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-3 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-4 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-5 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-6 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-7 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-8 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-9 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-10 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-11 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-12 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-13 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-14 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-15 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-16 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-17 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-18 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-19 vietnamda-yenilenmis-sik-bir-ev-tasarimi-20

Bir önceki yazımız olan Şık ve Kullanışlı Residence Bağ Evi başlıklı makalemizde bağ evi tasarımları, küçük ev tasarımları ve residence tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: