Cumartesi , 27 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » ŞİRKETLERİN İLGİNÇ VE MODERN TOPLANTI SALONLARI

ŞİRKETLERİN İLGİNÇ VE MODERN TOPLANTI SALONLARI

Şirketlerin personelleriyle genel iş hakkında olsun yada firmalarla iş anlaşmalarını yaptığı geleneksel tarz da toplantı salonları bulunmaktadır. Farklı düşüncelere ve modern bir görüşe sahip iç mimarlar ve tasarımcılar sınırları zorlamaktan vazgeçmediler. Biraz daha farklı geleneksel çizgilerin dışında minimalist, futurustik, egzotik ve salonun havasını değiştirebilecek tasarımlar uygulanmaktadır. İlginç  tasarımlara örnek olarak vereceğimiz Google, Facebook, Yandex gibi şirketlerin toplantı salonu tasarımlarına bakmak gerekir. Toplantı salonun da rahatlığı, kullanılan alanın özgürlüğü ön planda tutulmaktadır. Ferah ve huzur dolu herşeyi göz önünde tutabileceğin sinema salonu tarzında keyif alabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Her şirketin kendine özgü toplantı salonları farklı çizgilere sahiptirler, personelin performansını da artırmak adına masa tenisi, langırt yada sinema sistemleri kurulmaktadır.

şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (13) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (14) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (15) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (1) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (2) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (3) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (4) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (5) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (6) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (7) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (8) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (9) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (10) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (11) şirketlerin-ilginç-toplantı-salonu-tasarımları (12)

Bir önceki yazımız olan DÜNYANIN EN ŞIK CERRAHİ KLİNİĞİ TASARIMI başlıklı makalemizde cerrahi klinik tasarımı, futurustik yapılar ve iç mekan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Kalmak İsteyeceğiniz Muhteşem Manzaralı 40 Nefes kesen Oda

Manzaralı bir eve veya odaya yüksek bir fiyat ödeyerek sahip olmak her zaman  açıklanabilir bir …

Merdivenleri Canlandıran Sıradışı Eklektik Tasarımlar

Eklektik merdiven tasarım stiliyle yeni bir iç tasarım koleksiyonuna hoş geldiniz. Bu koleksiyon özellikle 18 …

%d blogcu bunu beğendi: