Cuma , 8 Aralık 2023
Breaking News
Home » Çocuk Yatak Odası » STEVE KUHL TASARIMIYLA KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI

STEVE KUHL TASARIMIYLA KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI

Tasarımcı Steve Kuhl’un  bu delicesine serin korsan gemisi yatak odası kuşkusuz her çocuğun hayalini yerine getirir. Altı yaşındaki bir çocuğun işgalci bir uzay gemisi, yarış arabası, kale ve korsan gemisi arasında çoğumuz muhtemelen bu mükemmel ortamdan keyif alırız.

Odanın en önemli özelliği inanılmaz yüzen korsan gemisi olduğunu belirten Kuhl, 1/2 inç kontrplak tabakaları ile bunları kapsayan, geminin gövdesini oluşturmak için 2 × 12 kaburga kullanmış. Sıva ve entegre boyama ile epoksi ile geminin gövdesini sağlamlaştırmış.

KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (1) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (2) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (3) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (4) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (5) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (6) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (7) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (8) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (9) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (10) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (11) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (12) KORSAN GEMİLİ ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI (13)

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

İç Dekorasyonda Nefes Kesen Taş Mozaik Sanatı

İç dekorasyonda yeni bir tarz yakalama adına çok farklı kalite ve tarzda  kullanılmaktadır. Fiber glas …

Kalmak İsteyeceğiniz Muhteşem Manzaralı 40 Nefes kesen Oda

Manzaralı bir eve veya odaya yüksek bir fiyat ödeyerek sahip olmak her zaman  açıklanabilir bir …