Salı , 28 Eylül 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Şık ve Kullanışlı Residence Bağ Evi

Şık ve Kullanışlı Residence Bağ Evi

Çevresi ağaçlar ile çevrili, residence konseptinde, meyve ve sebze yetiştirilmesi için küçük bahçesi olan bir ev herkesin hayalindeki bir mekanıdır. Sıradan ve gelişi güzel tasarım insanın içine daha fazla ısınıyor sanki. Bahçeye bakan önü açık bir odada koltuk takımları üzerinde seyre dalmak, masada yemek yemek insana muhteşem bir huzur verir. Bu yazımızda paylaştığımız residens bağ evi, California’da inşa edilmiş küçük bir o kadar da şirin residence bir ev.

sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-1 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-2 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-3 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-4 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-5 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-6 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-7 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-8 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-9 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-10 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-11 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-12 sik-ve-kullanisli-residence-bag-evi-13

Bir önceki yazımız olan Meksika'da Muhteşem Bir Ev Tasarımı başlıklı makalemizde 2017 modern ev tasarımları, ahşap ev tasarımları ve modern ev dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: