Cuma , 8 Aralık 2023
Breaking News

SAYDAM BETON TASARIMLARI

İnşaat sektörünün parlayan tasarımlarından olmayı hedef alan saydam beton tasarımları müteahhit, mühendis ve mimarların en gözde malzemesi olarak ön plana çıkmaktadır. Beton tasarımda karanlık, endüstriyel ilham ve sıkıcı dekorasyon tarzlarından sıyrılıp iç açıcı modern tasarımlar kullanılmaktadır. Saydam beton tasarımların da teknolojinin de nimetlerinden faydalanılmaktadır. Saydam beton tasarımının ilk projesi olarak otel restorasyonunda FIBROTRANS beton dediğimiz optik liflerlerle kaplı malzeme ile oluşturulmuştur. Güneş ışığını gün boyunca evinize yansıması aydınlatma konusunda size avantaj sağlamaktadır. Saydam beton teknolojisini storefronts, fenerler, ve hatta bar tarzı mekanlarda bu teknolojiler kullanılmaktadır.

saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (1) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (2) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (3) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (4) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (5) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (6) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (7) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (8) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (9) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (10) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (11) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (12) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (13) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (14) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (15) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (16) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (17) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (18) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (19) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (20) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (21) saydam-beton-tasarımları-ve-modelleri (22)

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Vakko Mağazası İç Mekan Tasarımı-Suat Bayram

3 haftalık yoğun bir çalışma sonrasında Vakko Mağaza Tasarımı‘nı bitirdim. İç Mimarlık öğrencilerinin çalışmalarını merak …

Dış Mekan Süslemeleri

İnternette gezinirken ilginç dış mekan süslemeleriyle karşılaştım ve bunu sitemde paylaşayım dedim :) Çizgi film …