Perşembe , 29 Şubat 2024
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

Mobilya ve dekorasyon konusunda yapılan yeni tasarım modelleri ve mimari tasarımlar giderek farklılaşmaya yol açmaktadır. Antika ve eski klasik modellerin yeniden talep görmesi de iç mimarların farklı çalışmalar yapmaya yöneltmektedir. Ünlü tasarımcılar klasik ve retro tarzı oturma odaları karıştırılarak modernize edilmiş bir dokunuş ve görünüm sağlayabilmektedirler. Çağdaş antika mobilyalar ve yeni tarz modern renklerle uyumlar sağlanarak yaşam odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Retro tarz tasarımlar da kromun görselliği daha ön plana çıkartılmaktadır. Tasarımlarda en dikkat çekici özellikler arasında klasik tarz avize ve modern duvar kağıtlarının bir arada kullanılabilmesidir.

Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (1) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (2) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (3) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (4) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (5) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (6) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (7) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (8) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (9) Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (10)

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

chester 2015

En Çok Satılan Chester Koltuk Takımı

Dekorasyonda klasik bir anlayıştan yana olanların rahatlıkla tercih edebileceği Chester Koltuk Takımı, salon takımı seçenekleri …

30 MUHTEŞEM AÇILIR-KAPANIR MASA TASARIMLARI

Günümüz de ev hanımlarının en fazla zamanını geçirdiği mekan mutfaklardır. Sınırlı alan da kullanmak zorunda …