Pazartesi , 25 Ekim 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Cafe Restoran Tasarımları » Guild Design tarafından Restoran Tasarımı [Güney Kore]
Moriya Restorant

Guild Design tarafından Restoran Tasarımı [Güney Kore]

  • Guild Design tarafından tasarlanan Restoran Tasarımı Güney Kore'nin bir mahallesinde bulunuyor. Bulunduğu bölgenin elit insanlarına hitap eden kafe-restoran tasarımlarından birisidir. Şehrin en popüler yemek menüsünü bünyesinde bulunduruyor.

 

Güney Kore Restoran Tasarımları

 

  • Restoran eski bir binanın 2. katında yer alıyor. Mekanın tavan yüksekliği 4.5 metredir. Tavanda uygulanan tasarım iç mekanla uyum içerisindedir. Çelik aksamlarla tavana monte edilen tavan tasarımı denizi andırmak için dalgalı formlarda tasarlanmış olup malzemeside kontrplaktır. Masaları birbirinden ayırabilmek için özel bir tasarım kullanılmış. Malzemesi kağıttan olan bu tasarım standları birbirinden ayırmak için ve tavanla uyum sağlaması için tasarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İtalyan Restoran Tasarımları başlıklı makalemizde italyada bulanan restoranlar, italyan restoran tasarımları ve italyan restorant tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

İnter Ristorante – İtalyan Restoran Tasarımı

İç Mimari Proje – İç Mimarlık Maketi – İç Mekan Renderları  Yar.Doç.Dr. Özlem Karakul  liderliğinde …

Restoran Tasarımları

Tesisatların gizlenmeyip dekorasyon amaçlı kullanılan bir restoranın iç mekan tasarımı ;   Bir önceki yazımız …

%d blogcu bunu beğendi: