Pazartesi , 21 Haziran 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Mağaza Tasarımları » Oyuncak Mağazası İç Mekan Tasarımı

Oyuncak Mağazası İç Mekan Tasarımı

İspanyol tasarımcı Elia Felices Barcelona bir oyuncak dükkanın iç mekan tasarımını yaptı.Tasarlanan oyuncak dükkanı 170m2 alanı kaplayan zemin ve bodrum kattan oluşuyor.
Bu alanlarda çocukların hayal dünyasına yönelik tasarımlar yapılmaya çalışılmış. Tasarım alanını sürprizlerle dolu alanlar oluşturulmuş.
İlk bakışta cepheyi fark etmemek imkansız, bu insanda merak duygusunu uyandırıyor ve insanı mağazanın içine davet ediyor.
Kullanılan renkler pembe,  fuşya,  yeşil ve her alanı çevreleyen beyaz diğer renklerle bütünleştirilerek insanın üzerinde mutluluk, canlılık ve enerji uyandırılmasında katkıda bulunuyor.
Dolambaçlı ama zarif formlar , dekoratif lambalar, kullanılan renkler Toyshops tasarımında ön plana çıkıyor.

oyuncak_mağazası (1) oyuncak_mağazası (2) oyuncak_mağazası (3) oyuncak_mağazası (4) oyuncak_mağazası (5) oyuncak_mağazası (6) oyuncak_mağazası (7) oyuncak_mağazası (8) oyuncak_mağazası (9)

 

Bir önceki yazımız olan Mağaza Tasarımı başlıklı makalemizde ilginç mağaza, konsept mağaza ve mağaza tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Şık Merdiven Tasarımları

  İç Mekan Tasarımı'nda en çok ilgiyi çeken merdiven tasarımlarıdır. İnsanların mekan içerisindeki dolaşımını sağlayan …

ilginç ayakkabı dolapları

Bayanlara Özel İnanılmaz Ayakkabı Dolapları

Bayanların ihtiyaçlarına karşılık verebilecek 10 adet Mükemmel Ayakkabı Dolapları sizlerle.. Tasarımcılar; bayanlar için bütün ayrıntıları …

%d blogcu bunu beğendi: