Cumartesi , 6 Mart 2021
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Mutfak Dekorasyonları » MODERNİZE YAŞAM’IN MUTFAK TASARIMLARI

MODERNİZE YAŞAM’IN MUTFAK TASARIMLARI

Modernize mutfak tasarımları ve dekorasyonu konusunda iç mimarlarımızın ilham aldıkları, çok farklı ülkelerin yaşam tarzlarını inceleyerek modern ve kullanımı rahat çalışmalar yapmaktadırlar. Mutfak tasarımlarında ince dokunuşlar kullanılarak evinizin her alanından faydalanabilirsiniz. Tasarım konusun da genelde açık renklerle birlikte ara bölümler de pastel renkler kullanılarak ortama sıcak bir hava katmaktadır.  Geniş alanlarda tasarlanan mutfak modellerin de günün yogunluğunu atacağınız bir köşe takımı konsepti ile bir duvar ünitesi alanı bile uygulanabilir.  Modern yaşamın lüks çizgilerini hissettirecek tasarımlarla hayatınızın her alanında kolaylık sağlayacaksınız.

modernize-mutfak-modelleri (4) modernize-mutfak-modelleri (5) modernize-mutfak-modelleri (6) modernize-mutfak-modelleri (7) modernize-mutfak-modelleri (8) modernize-mutfak-modelleri (9) modernize-mutfak-modelleri (10) modernize-mutfak-modelleri (11) modernize-mutfak-modelleri (12) modernize-mutfak-modelleri (13) modernize-mutfak-modelleri (14) modernize-mutfak-modelleri (15) modernize-mutfak-modelleri (16) modernize-mutfak-modelleri (17) modernize-mutfak-modelleri (18) modernize-mutfak-modelleri (19) modernize-mutfak-modelleri (20) modernize-mutfak-modelleri (21) modernize-mutfak-modelleri (22) modernize-mutfak-modelleri (23) modernize-mutfak-modelleri (24) modernize-mutfak-modelleri (25) modernize-mutfak-modelleri (26) modernize-mutfak-modelleri (27) modernize-mutfak-modelleri (28) modernize-mutfak-modelleri (29) modernize-mutfak-modelleri (30) modernize-mutfak-modelleri (31) modernize-mutfak-modelleri (32) modernize-mutfak-modelleri (1) modernize-mutfak-modelleri (2) modernize-mutfak-modelleri (3)

Bir önceki yazımız olan ASYA'NIN MODERNİZE YAŞAM ALANI TASARIMLARI başlıklı makalemizde içmekan daire tasarımları, minimalist ev tasarımları ve modern yaşam alanı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

En Romantik 12 Yatak Odası Tasarımı

 1. ANTİKA YATAK BAŞLIĞI   Osborne & Little’s Tamara’da döşenen 19. yüzyıl İtalyan başlık, tasarımcı …

20 Şık Siyah&Beyaz Mutfak Tasarımları

Siyah beyaz iç mekanları reddetmek imkansızdır. Onlar çarpıcı, önemli ve çok amaçlıdır. Genellikle merak uyandıran mimari elemanlar …

%d blogcu bunu beğendi: