Cuma , 8 Aralık 2023
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Yatak Odası Dekorasyonları » Modern Yatak Odası Dekorasyonu
modern-yatak-odaları

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

     Eğer eviniz için bir dekorasyon planlıyorsanız acele etmeyin ve araştırma yapmayı deneyin. Zevkinize göre bir tasarım yapmak, yatak odasına her girişinizde ilk günkü heyecanı yaşamak tamamen sizin elinizde. Doğru seçimleri yaparsanız odanızda daha çok vakit geçirmek istersiniz. Herkes sıcak , şık , modern bir yatak odası dekoru yapmak ister ancak çoğu kişi bunu başaramaz. Kullandığı duvar rengiyle mobilya uyum sağlamaz. Mobilyada ki ahşap kaplamayla zemin döşemesi birbiriyle zıt konumda olur. Bu tarz hataları yaşamamak için Ev Dekorasyonu sitelerine sıksık giriş yapın ve yeni modelleri inceleyin.

 

modern-yatak-odaları

     

     Günümüzde Led Televizyonlar neredeyse her odaya alınmakta olup bunların standlarını tasarım aşamasında düşünmeliyiz. Bu yatak odası dekorasyonunda tuvalet aynasıyla televizyon ünitesi birbiriyle uyum içerisindedir. Arkada bulunan ahşap plaka tv ünitesinden tuvalet aynasına kadar devam etmektedir. Tuvalet aynası o standa monte edilmiştir ve bu sayede odaya modern ve şık bir görünüm kazandırmıştır. Zemin döşemesiyle iç mekanda kullanılan donatıların ahşap kaplaması aynı seçilmiştir ve başarılı bir tasarım sağlanmıştır.

 

    Aydınlatma ; başucu aydınlatmaları tavandan sarkıtılarak sağlanmış , diğer aydınlatmalar ise tavanda spot olarak çözülmüştür. İç Mimari Tasarım olarak başarılı bulduğumuz bu odanın tasarımcısı Rus kökenlidir. Tebrikler!

 

modern-yatak-odaları

 

modern-yatak-odaları

 

modern-yatak-odaları

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor.

Check Also

İsviçre de Çok Özel Yaşam Alanı

Ahşap ve taş artık tartışmasız ki ayrılmaz bir tasarım elemanıdır.Bu yapı soğuk bir iklimde olmasına …

2013 Yatak Tasarımları

Evimizin sağlığımız için en önemli yeridir belki de yatak odaları. İyi bir uykunun önemini uzmanlardan …