Çarşamba , 21 Nisan 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Dekorasyon » Modern İsveç Evi

Modern İsveç Evi

 

 

İsveçli iç mimar Marie Olsson Nylander’e ait olan Geleneksel İsveç Evi. Bu evde herşey eski.Geleneksel İsveç kültürünü modernizmle birleştirerek tasarlanan bu ev, beyaz zemin ve duvarlarının içinde kültürel zenginliğini görsel hale getirmek için iyi bir tasarım örneği.

icmimaritasarim.com-isvec-house (1)

icmimaritasarim.com-isvec-house (2) icmimaritasarim.com-isvec-house (3) icmimaritasarim.com-isvec-house (4) icmimaritasarim.com-isvec-house (5) icmimaritasarim.com-isvec-house (6) icmimaritasarim.com-isvec-house (7) icmimaritasarim.com-isvec-house (8) icmimaritasarim.com-isvec-house (9) icmimaritasarim.com-isvec-house (10) icmimaritasarim.com-isvec-house (11) icmimaritasarim.com-isvec-house (12) icmimaritasarim.com-isvec-house (13) icmimaritasarim.com-isvec-house (14) icmimaritasarim.com-isvec-house (15)

Bir önceki yazımız olan Otel Tasarımı başlıklı makalemizde ilginç otel tasarımları ve otel tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

İngiltere’de 1970’lerden Kalma Bir Evin Modern Rustik Dönüşümü

İngiltere’de 1970’lerden kalma bir çiftlik evi.  Evin dış kısmında kullanılan yağmur suyu için demir buru, …

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları Her hangi bir iç dekorasyonda sıcak ve güneş vurgulu …

%d blogcu bunu beğendi: