Perşembe , 29 Şubat 2024
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » MODERN EVLERİN KÖŞE TAKIMI TASARIMLARI

MODERN EVLERİN KÖŞE TAKIMI TASARIMLARI

2016 yılının yeni trendleri olarak tasarımcıların ev, işyeri ve ofislerin iç mekanların da kullanımı rahat modern yaşamımıza uygun çizimler yapmaktadırlar. Evlerin iç mekanın da modern yaşantımıza uygun çizgiler kullanılarak odalar içerisin de birbirine uyumlu mobilya ve aksesuarlar kullanılmıştır. Modern evlerin oturma odaların da genellikle en rahat olacağımız yer olarak bilindiği için geniş alan içerisinde konforlu ve kullanımı kolay mobilyalar kullanılmaktadır. Oturma odasının iç mekan tasarımlarında en çok tercih edilen tarz olarak köşe takımı ile duvar ünitesi kombinasyonu gerçekleştirilmektedir. L tarzı kanepe tasarımları ve modern çizgilerle tasarlanarak planlanmış tv üniteleri ile evinizin nötr etkisini pozitif bir hayata çevirmiş olursunuz. Salon veya oturma odası tasarımlarında renkli dekorasyonlar ve aydınlatmalar da bulunduğunuz alanın çizgisini değiştirmektedir.

modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (1) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (2) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (3) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (4) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (5) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (6) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (7) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (8) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (9) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (10) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (11) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (12) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (13) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (14) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (15) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (16) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (17) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (18) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (19) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (20) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (21) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (22) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (23) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (24) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (25) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (26) modern-oturma-odası-köşe-takımı-tasarımları (27)

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları Her hangi bir iç dekorasyonda sıcak ve güneş vurgulu …

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …