Cuma , 5 Mart 2021
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Genç Odası Dekorasyonları » MODERN ÇAĞIMIZIN GENÇ ODASI TASARIMLARI

MODERN ÇAĞIMIZIN GENÇ ODASI TASARIMLARI

Bir genç odasının tasarımını planlarken veya çizerken ilk olarak odayı kullanacak genç kişinin duygu ve düşüncelerini, hayata bakış açısını, felsefi birikimlerini ön planda tutmak gerekir. Çünkü bir genç odasının tarzı o odayı kullanan gençlerimizin kişiliğinin yansıması olmaktadır. Genç odasının onlar için rahat, güvenilir, huzurlu ve ilham verici bir ortam olması gerekmektedir. Genç odası tasarımlarında çalışma alanı her zaman kullanışlı olması gerekmektedir, çünkü konsantrasyon en önemli  durum olarak seçilmelidir. Oda içerisinde alan durumuna göre geniş ölçüde kitaplık ve tv ünitesi yapılabilmektedir. Birey fazla ise kalacak genç odasında iç dizaynın da ufak değişiklikler yapılarak ortamın rahatlığını bozmadan kişiye özel halde tasarımlar üretilmektedir. Bu tarz oda tasarımlarında renk uyumunu duvar kağıdı dekorasyonlarıyla sağlamak daha kaliteli sonuçlar vermektedir

modern-genç-odası-tasarımları (3) modern-genç-odası-tasarımları (4) modern-genç-odası-tasarımları (5) modern-genç-odası-tasarımları (6) modern-genç-odası-tasarımları (7) modern-genç-odası-tasarımları (8) modern-genç-odası-tasarımları (9) modern-genç-odası-tasarımları (10) modern-genç-odası-tasarımları (11) modern-genç-odası-tasarımları (12) modern-genç-odası-tasarımları (13) modern-genç-odası-tasarımları (14) modern-genç-odası-tasarımları (15) modern-genç-odası-tasarımları (16) modern-genç-odası-tasarımları (17) modern-genç-odası-tasarımları (18) modern-genç-odası-tasarımları (19) modern-genç-odası-tasarımları (20) modern-genç-odası-tasarımları (21) modern-genç-odası-tasarımları (22) modern-genç-odası-tasarımları (23) modern-genç-odası-tasarımları (24) modern-genç-odası-tasarımları (25) modern-genç-odası-tasarımları (26) modern-genç-odası-tasarımları (27) modern-genç-odası-tasarımları (28) modern-genç-odası-tasarımları (29) modern-genç-odası-tasarımları (30) modern-genç-odası-tasarımları (31) modern-genç-odası-tasarımları (32) modern-genç-odası-tasarımları (1) modern-genç-odası-tasarımları (2)

Bir önceki yazımız olan DUVAR KAĞIDIYLA DEKORASYON TASARIMLARI başlıklı makalemizde duvar kağıdı dekorasyon tasarımları, duvar kağıdı modelleri ve duvar kağıdı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Merdivenleri Canlandıran Sıradışı Eklektik Tasarımlar

Eklektik merdiven tasarım stiliyle yeni bir iç tasarım koleksiyonuna hoş geldiniz. Bu koleksiyon özellikle 18 …

MASA TENİSİ TOPUNDAN İÇ MEKAN DUVAR TASARIMI

Brooklyn, New York’ta bulunan 90 metrekarelik özel bir mekanın iç duvarı 25.000 adet masa tenisi …

%d blogcu bunu beğendi: