Pazar , 28 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » ÇAĞDAŞ TARZ MİNİMALİST DAİRE TASARIMLARI

ÇAĞDAŞ TARZ MİNİMALİST DAİRE TASARIMLARI

Çağdaş tarzda Avrupa sentezine uygun minimalist daire tasarımları ve dekorasyonların da sadelik ve kullanım kolaylığı her vakit ön tasarıda tutulmuştur. Bu tarz tasarımlar da aşırı karmaşık çizgiler değil de herşeyin daha net seçilip kullanıldığı, sadeliğin ve beyaz renklerin gözönünde bulunduğu dekorasyonlar ve çizgiler kullanılmaktadır. Avrupa tarz çağdaş beyaz minimalist daire tasarımlarında futurustik tonların fazla kullanılması da orjinalliğin kaybolmamasını sağlamaktadır. Daire içerisinde aydınlatma ve dekorasyon ile ilgili sadeliği her zaman ilk tasarıda düşünülmektedir. Gizli ve tasarruflu aydınlatma modelleri kullanılarak iç dizayn tasarımında çok zarif ve şık bir görünüm sağlanmaktadır. Stüdyo tarz modelinde az eşya ve rahat bir kombine edilmiş salon tasarımıyla yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (1) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (2) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (3) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (4) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (5) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (6) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (7) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (8) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (9) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (10) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (11) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (12) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (13) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (14) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (15) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (16) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (17) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (18) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (19) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (20) beyaz-çağdas-ve-minimalist-daire-tasarimlari (21)

Bir önceki yazımız olan 2 YATAK ODALI DAİRE TASARIMLARI başlıklı makalemizde futuristik daire modelleri, iki yatak odalı daire tasarımları ve minimalist daire tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: