Perşembe , 22 Nisan 2021
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » MİMARİ TASARIMDA SON NOKTA HAREKETLİ VİLLA TASARIMLARI

MİMARİ TASARIMDA SON NOKTA HAREKETLİ VİLLA TASARIMLARI

Çarpıcı tasarım ve mimari örneklere son nokta olarak hareketli villa tasarımı ile yeni bir tarz daha katılmıştır. Brezilyanın Sao Paulo eyaletinde tasarlanan büyük yığın beton hacimleri üzerine kurulu hareketli bir villa modeli  oluşturulmuştur. Yapı üzerinde düşey sirkülasyon uygulanarak açık-kapalı yaşam alanları için imkanlar sunulmaktadır. Birbirini destekleyen oda modelleri ve destek katmanları ile kendi etrafında döndürebileceğiniz bir model meydana çıkartılmıştır. Zemin seviyesinde büyük açık alanda planlanan otuma alanları, yemek salonları ve havuzla karşı karşıya kaldığınız ortam bulunmaktadır. Aydınlatma konusunda sade ve verimli ışık kaynakları kullanılarak etrafa rahat bir ışıltı ziyafeti verilmiştir. En üst kata verilen dizayn kış bahçesi tarzın da yeşil ve doğayla iç içe kombinasyon yaratılarak havuz manzarasının keyfini çıkartmak mümkündür. Gözenekli ahşap malzemeler kullanılarak evin açık kapalı bölümlerinde öğlen sıcaklığını yada akşam serinliği hissederken avantajlı havalandırma sistemleriyle de mutlu olacağınız bir model yaratılmıştır. Doğayla iç içe sakinliğin buluştuğu modern tasarımlarla dizayn edinilerek ortaya çıkarılan bu ev muhteşem bir görsellik sunmaktadır.

hareketli-modern-villa-tasarımları (1) hareketli-modern-villa-tasarımları (2) hareketli-modern-villa-tasarımları (3) hareketli-modern-villa-tasarımları (4) hareketli-modern-villa-tasarımları (5) hareketli-modern-villa-tasarımları (6) hareketli-modern-villa-tasarımları (7) hareketli-modern-villa-tasarımları (8) hareketli-modern-villa-tasarımları (9) hareketli-modern-villa-tasarımları (10) hareketli-modern-villa-tasarımları (11) hareketli-modern-villa-tasarımları (12) hareketli-modern-villa-tasarımları (13) hareketli-modern-villa-tasarımları (14) hareketli-modern-villa-tasarımları (15) hareketli-modern-villa-tasarımları (16) hareketli-modern-villa-tasarımları (17) hareketli-modern-villa-tasarımları (18) hareketli-modern-villa-tasarımları (19) hareketli-modern-villa-tasarımları (20) hareketli-modern-villa-tasarımları (21) hareketli-modern-villa-tasarımları (22) hareketli-modern-villa-tasarımları (23) hareketli-modern-villa-tasarımları (24) hareketli-modern-villa-tasarımları (25) hareketli-modern-villa-tasarımları (26) hareketli-modern-villa-tasarımları (27) hareketli-modern-villa-tasarımları (28) hareketli-modern-villa-tasarımları (29) hareketli-modern-villa-tasarımları (30) hareketli-modern-villa-tasarımları (31) hareketli-modern-villa-tasarımları (32) hareketli-modern-villa-tasarımları (33)

Bir önceki yazımız olan ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ODASI TASARIMLARI başlıklı makalemizde çoçuk odası tasarımları, modern oda tasarımları ve oyun odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Bahçede Açık Alan Şömine Keyfi

Sonbaharı geçirdiğimiz şu günlerde açık havada çay eşliğinde sohbet etmek çok hoş bir andır. Lakin …

Yer Zemin veya Düşük Yatak Tasarımları

Düşük yatak tasarımının Japonlara veya uzak doğuya ait olduğu atfedilir. Farklı bir tarz olduğu doğru …

%d blogcu bunu beğendi: