Perşembe , 22 Nisan 2021
Breaking News

Metal Aydınlatmalar

Endüstriyel yapılarda kullanılan aydınlatmalardan esinlenilenerek, artık iç mekan tasarımına kadar giren metal aydınlatmalar  farklı stillerde mekanlar tasarlamak için ideal.

 

icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (1)  icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (2) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (3) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (4) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (5) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (6) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (7) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (8) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (9) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (10) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (11) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (12) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (13) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (14) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (15) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (16) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (17) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (18) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (19) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (20) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (21) icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (22)icmimaritasarim.com-metal-aydinlatma1 (1)

Bir önceki yazımız olan Farklı Oturma Birimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Doğayı Yansıtan Modern Avize

Uzmanlar tarafından tasarlanan bu ilginç avize, ürkütücü tasarımıyla dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Tasarımda doğa teması …

Poltrona Frau için Zaha Hadid Tasarımları

Poltrona Frau için Zaha Hadid Tasarımları görsel monotonluğa meydan okuyan çağdaş çizgide tasarımlardır.’Dizi Tasarımı’ Sırt, …

%d blogcu bunu beğendi: