Pazar , 28 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Cafe Restoran Tasarımları » Şık Merdiven Tasarımları

Şık Merdiven Tasarımları

 

İç Mekan Tasarımı'nda en çok ilgiyi çeken merdiven tasarımlarıdır.

İnsanların mekan içerisindeki dolaşımını sağlayan önemli yapı elemanı merdivendir. Merdivenlerde kullanılan malzemelerin sağlamlığı yanında tasarımıda bir o kadar önemlidir. İniş ve çıkışlarda sürekli sirkülasyonu sağlayan asansörler ve merdivenlerdir. Fikir ve ilham kaynağı olabilecek 10 Merdiven Tasarımı'nı sizlerle buluşturmak istedik. Yararlı olması dilekleriyle.

Bu koleksiyonumuzda ilginizi çekebilir : İlginç Merdiven Tasarımları

 

Bir önceki yazımız olan İç Mimarlık ve Dekorasyon başlıklı makalemizde bahçe dekorasyonu, dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

EN İLGİNÇ GENÇ ODASI TASARIMLARI

Ebeveynlerin daire tasarımlarında en farklı ve zor seçimi genelde çocukların odalarında yaşadıkları bilinmektedir. Çünkü çocuklar …

GEOMETRİK ŞEKİLLER DE YAZLIK EV TASARIMLARI

Geometrik şekiller kullanılarak yapılan tasarımlar da genellikle daha keskin dönüşlü çizimler kullanılmaktadır. Yaşamımızın içerisin de …

%d blogcu bunu beğendi: