Pazartesi , 21 Haziran 2021
Breaking News

Mağaza Tasarımı

İngiliz tasarım stüdyosu iç mekan ve obje tasarım konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu mağazanın amaçlarından biriside el sanatlarıyla yapılan uygulamaları canlandırmak.
Mağazanın iç mekan tasarımında el işçiliğinin ve modern tasarımların uyumu dikkat çekiyor. Mağazada faklı formların dokuların bir arada kullanarak uyum sağlaması mağazayı ilgi çekici hale getiriyor.
zemin rengini beyaz tasarlanan mobilyaların farklı renkte olması tasarlanan mobilyaları ön plana çıkarıyormoooi_gallery_01 moooi_gallery_02 moooi_gallery_03 moooi_gallery_04 moooi_gallery_05 moooi_gallery_06 moooi_gallery_07 moooi_gallery_08 moooi_gallery_09 moooi_gallery_10 moooi_gallery_11 moooi_gallery_12 moooi_gallery_13 moooi_gallery_14.

Bir önceki yazımız olan COEO Sosyal Sorumluluk Mağaza Projesi başlıklı makalemizde cafe, cafe tasarımı ve consep cafe hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Şık Merdiven Tasarımları

  İç Mekan Tasarımı'nda en çok ilgiyi çeken merdiven tasarımlarıdır. İnsanların mekan içerisindeki dolaşımını sağlayan …

ilginç ayakkabı dolapları

Bayanlara Özel İnanılmaz Ayakkabı Dolapları

Bayanların ihtiyaçlarına karşılık verebilecek 10 adet Mükemmel Ayakkabı Dolapları sizlerle.. Tasarımcılar; bayanlar için bütün ayrıntıları …

%d blogcu bunu beğendi: