Cumartesi , 6 Mart 2021
Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Öğrenci Çalışmaları » Lamborghini İç Mekan Tasarımı
lamborghini-logo

Lamborghini İç Mekan Tasarımı

LAMBORGHINI INTERIOR DESIGN / ESENGUL YATKIN

Lamborghini Design binamı tasarlamadan önce kendime tasarım felsefesi olarak; markanın doğuşunda etkisi olan matador boğa ikilisinin arenadaki Showlarından ortaya çıkan direniş ve gücü baz aldı.

Binanın her köşesinde efsane olmuş matador ve boğaların tanıtımını yaparak binaya gelen ziyaretçilerin ve çalışan geçmişi unutmamalarını sağladım. Özellikle tasarım ve teknik ofiste markaya oldukça hizmet eden Miura ve Gallardo’nun teknik çizimlerini sergiledim böylelikle tasarımcılar belli olan çizgiden şaşmasın diye. Gerek kullandığım mobilyalarda renklerde ve tasarımlarda tüm bu sağlam geçmişi günümüz ve gelecekle harmanlayıp modern bir çizgi yakaladım. Binam dış cephesi (Foto katalitik kaplama), zemin döşemeleri ve gün ışığını yüzde yüz mekanlara taşıyan cam tavanı ile ekolojik mimariye örnek olmuştur. Bunun yanında yeşil çim çatım ile doğaya dost ve gelecek vaat eden bir yapı olmuştur.

İç Mimari Proje : ESENGÜL YATKIN-05321646121-esen_ytkn@hotmail.com.tr instagram:ESENGLYTKN

 

ic-mimarlik-afisleri lamborghini-zemin-kat-plani galeri-kat-plani-boyali ic-mimarlik-calismalari ic-mimari-proje lamborghini-magazasi-gorunusu 1-lamborghini-projesi 2-ic-mimarlik-maketi lamborghini-showroom lamborghini-magazalari lamborghini-interiors lamborghini-interior-design lamborghini-ic-mimar lamborghini-ic-mekan-tasarimi ic-mimarlik-cevre-tasarimi

Bir önceki yazımız olan İnter Ristorante - İtalyan Restoran Tasarımı başlıklı makalemizde iç mekan renderları, iç mimari proje ve iç mimarlık maketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık 2. Sınıf Projeleri

Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Proje 3 Çalışmaları

T.C SELÇUK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ İÇ MİMARİ PROJE-3 …

Vakko Mağazası İç Mekan Tasarımı-Suat Bayram

3 haftalık yoğun bir çalışma sonrasında Vakko Mağaza Tasarımı‘nı bitirdim. İç Mimarlık öğrencilerinin çalışmalarını merak …

%d blogcu bunu beğendi: