Salı , 28 Eylül 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan

Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan

Endonezya’nın Java adasında Einstein ve Associates tarafından tasarlanan şık bir restaurant. Egzotik bir ortamda rengarenk masa ve sandalyeler, ahşap yemek masaları, mozaik desenler ve ahşap duvar ve zemin döşemeleri eşliğinde yemek yemek size unutulmaz bir an yaşatabilir.

İç mimarisi ve peyzaj tasarımı bir tropik mekan oluşturma düşüncesiyle bir bütün olarak uygulanmıştır. Özel olarak tasarlanmış zengin tropikal renkler ve bitkilerin birlikte oluşunun nedeni modern tropikal mimarı tarzıyla doğa ile uyumu sağlamak olmalı.

Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (1) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (2) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (3) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (4) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (5) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (6) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (7) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (8) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (9) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (10) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (11) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (12) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (13) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (14) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (15) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (16) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (17) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (18) Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan (19)

Bir önceki yazımız olan İlham Veren 15 Rustik Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde doğal tarz evler, rustik mutfak ve rustik tasarımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: