Pazar , 14 Nisan 2024
Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Tasarım Dünyası'ndan Haberler » YENİ EVLENECEKLER YORULMADAN İNTERNETTEN MOBİLYA ALIN
chester oturma grupları

YENİ EVLENECEKLER YORULMADAN İNTERNETTEN MOBİLYA ALIN

YENİ EVLENECEKLERE MÜJDE ; ONLİNE MOBİLYA SATIŞ SİTESİ

Yeni evlenecek çiftlerin geçirecekleri süreçler çok zor. Çoğunun kendi evinin olması henüz ilk zamanlarda hayal. Genelde kira evlere taşınacaklar. Ama esas zor kısmı ilk taşınma değil. Çünkü ne var ki, boş eve göre eşyaların alınıp yerleştirilmesi, peki ya sonraki dönemler? Oradan oraya taşınmak ile harap olacak güzelim yeni eşyalar. Bu neden ile yeni evli çiftler hem ilk eşyalarına çok özenirler, hem de çok pahalıya kaçmak istemezler. Bir de gezip, araştıracak çok da zaman yoktur o hengamede. www.intermobilya.com yeni evlenecek çiftlere internet üzerinden mobilya alabileceklerinin sinyalini vermektedir. Bünyesinde barındırdığı Gaziantep Oturma Grupları, berjerler, yatak odaları, yemek odaları, köşe takımları, duvar üniteleri ile bir çok seçeneğe sahiptir. Bu sayede gençlerin değerlendirebilecekleri çok alternatif hemen bir tık uzaklarında durmaktadır.

Yorulmadan, bir ev döşemek hayal gibi görünse de üreticinin destek hattı ile satın alma öncesi uzman ekibine fikir danışabilirsiniz. Bünyesinde çalışan mimarları ile müşterilerin içine ve zevkine sinen en uygun çözümleri üretmek konusunda destek olmaktadır. İster modern Gaziantep Oturma Odaları, ister alaturka bir berjer, ister İnter Chester Koltuk Takımı, isterseniz köşe koltukları tercih edip modern aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Isterseniz, biraz daha çiçekli yapraklı motifleri tercih edip baharı odalarına sokabilirsiniz. Isterseniz canlı ana renkleri kullanarak eve girdiğinizde kendinizi enerji ile doldurabilirsiniz hepsi sizin elinizde. Üstelik, uzmanlardan taşınması kolay ya da taşınırken bir yere çarpsa da çok fazla zarar görmeyecek en dayanıklı en uzun ömürlü olan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

chester koltuk takımları

Üreticinin internet sitesi üzerinden bahsettiğimiz Gaziantep Koltuk Takımları ,berjerler, aksesuarlar, yemek odaları hakkında daha çok görsellik hakkında bilgi sahibi olup hayalinizde odanızı onlar ile doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ürünlerin renkleri ya da teslimat süresi ile ilgili hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı da temin ederiz. Sitenin, satış sonrası destek ekibi için sizin mutluluğunuz çok önemli. Bu neden ile ürünler teslim edildikten sonra ya da kullanılmaya başladığı andan itibaren sizin görüşlerinizi almak ve memnuniyet derecenizi sormak amacı ile aranabilirsiniz. Son derece samimi olan bu dokunuş ile kıymet gördüğünüzü hissetmek paha biçilemez.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor.

Check Also

iç mimarlık kursları

Milli Eğitim Bakanlığı’na Açılan Dava Hakkında

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Müdürlüğü’ne 25.05.2010 tarih ve 2010 / 920 sayılı yazımız …

yeni-turkiye-logosu

TİM, İhracatta Kullanılacak Türkiye Markası Logosunu Tanıttı

Türkiye İhracatçılar Birliği, ihracat mallarında markalaşma hedefi ile kullanılacak yeni logoyu tanıttı. Desenlerin hakim olduğu …