Perşembe , 29 Şubat 2024
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » İnter Mobilya’dan Yepyeni Bir Konsept : Kuğu Oturma Grubu

İnter Mobilya’dan Yepyeni Bir Konsept : Kuğu Oturma Grubu

Kuğu Koltuk Modeli şıklığın ve rahatlığın maddi tasviridir. Böyle bir koltuk modeli evinize ayrı bir hava katacaktır.  Koltuklar görünümü ile güzel olduğu kadar aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Sehpasını da içinde bulunduran bu koltuk modeli sayesinde evinizde çok geniş bir alan kazanımına sahip olacaksınız.

Kuğu Köşe Takımı‘nda ayrıca birbirinden güzel renk seçenekleri de mevcuttur. Salonunuzdaki mobilya takımına en uygun koltuk rengini seçerek en iyi uyumu yakalayabilirsiniz. Beyaz, kemik, krem, siyah, vizon ve kahverengi renk seçenekleri ile istediğiniz renkteki ürünümüzü seçebilir salonunuzda mükemmel bir ahenk yaratabilirsiniz.

Salonunuzda tüm eşyaların uyum içinde olmasını istiyorsanız ayrıca renk tonları arasındaki küçük bir değişim bile sizin zevkleriniz için önemli ise bu ürünün tüm çeşitlerini göz önünde bulundurmalısınız.

kuğu-kahve-koltuk-takımı (1) kuğu-kahve-koltuk-takımı (2) kuğu-kahve-koltuk-takımı (3) kuğu-kahve-koltuk-takımı (4) kuğu-kahve-koltuk-takımı (5) kuğu-kahve-koltuk-takımı (6) kuğu-kahve-koltuk-takımı (7) kuğu-kemik-köşe-takımı (1) kuğu-kemik-köşe-takımı (2) kuğu-kemik-köşe-takımı (3) kuğu-kemik-köşe-takımı (4) kuğu-kemik-köşe-takımı (5) kuğu-kemik-köşe-takımı (6) kuğu-krem-oturma-grubu (1) kuğu-krem-oturma-grubu (2) kuğu-krem-oturma-grubu (3) kuğu-krem-oturma-grubu (4) kuğu-siyah-l-koltuk-takımı (1) kuğu-siyah-l-koltuk-takımı (2) kuğu-siyah-l-koltuk-takımı (3) kuğu-siyah-l-koltuk-takımı (4) kuğu-vizon-köşe-koltuk (1) kuğu-vizon-köşe-koltuk (2) kuğu-vizon-köşe-koltuk (3) kuğu-vizon-köşe-koltuk (4) kuğu-vizon-köşe-koltuk (5) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (1) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (2) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (3) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (4) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (5) kuğu-vizon-beyaz-koltuk-takımları (6)

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor.

Check Also

30 MUHTEŞEM AÇILIR-KAPANIR MASA TASARIMLARI

Günümüz de ev hanımlarının en fazla zamanını geçirdiği mekan mutfaklardır. Sınırlı alan da kullanmak zorunda …

çiçekli-oturma-odaları-2015

Çiçekli Oturma Odasında Mükemmel Fırsat

Klasik ve modern tasarımın bir arada kullanıldığı Ceren Oturma Odası Takımı şık ve romantik görüntüsü ile oturma …