Pazar , 24 Ekim 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » HAYVANSEVERLER İÇİN EV TASARIMLARI

HAYVANSEVERLER İÇİN EV TASARIMLARI

Yaşantımızın farklılıklarından ortaya çıkarak tasarlanan modern evlerde aile bireylerinin dışında, hayvanseverler için evlerinde özel alanlar tahsis ederek onlara evin bir bireyi olduğunu hissettirmektedirler. Ünlü iç mekan tasarımcıları ve mimarlar özel olarak hayvanseverler için modern bir yaşam alanı oluşturarak ev ve daireler tasarlamaktadırlar. Kediler renk şemaları veya marka isimleri son söz vardı olmasa da, onların konfor bu eklektik, modern çatı alanda daha yaratıcı unsurların bazıları büyük bir rol oynadı. Gerçek çatı formunda, ana yaşam alanı, tam donanımlı, modern kolay hareketi ile tamamen açıktır mutfak geniş bir oturma odası alanı ve (kaprisli sanat / oda bölücü ile komple) aramızda şık entryway. cilalı beton zeminler eski mermer fayans yerini ve odaya bir anında, modern, vermek endüstriyel bir görünüm. Kedilerde ek olarak, çift de o kadar zorlu değil diğer ephemera toplar. Seçenekleri rafları bol kolay bir resim mükemmel ekran küratörlüğünü yapmak. Özellikle çatı öne iki kedi dostu özellikleri vardır. kapalı pencere kutusu meraklı kedi levrek için kesinlikle ideal. Dışarıdan güneş ışığı akış pisi ve kapalı alan için yalıtım fazladan bir katman ekleyerek hem süre insan için büyük bir uzanmanız nokta yapar. kapalı bulunuyor ve bunların kontrol altına kadar – diğer belirgin özelliği kedi kediler gitmek ve onlar mutlu olarak sağlayan bir sevimli kedi kapısıdır. Yatak odası taşıyan eklektik sarı limonata, oldukça pembe ve yatak çarşafları üzerinde bazı eğlenceli desenler de dahil olmak üzere biraz daha renk ile temasını. sıcak ve güneşli alan mükemmel konuksever bir soğuk endüstriyel tasarım av düşmekten değil,  depolama için son dokunuşu yukarıda belirtilen güzel Petal pembe tonları geniş bir yürüyüş dolaba olduğunu düşünebiliriz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir önceki yazımız olan EV DEKORASYONUNDA TAVAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde ahşap tavan tasarımları, dekoratif tavan tasarımları ve modern tavan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

%d blogcu bunu beğendi: