Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ofis Tasarımları » Google’ın Milan Ofisi
google milan

Google’ın Milan Ofisi

              Google ‘ın Milan‘da bulunan bir ofisinin iç mekan tasarımını sizlerle buluşturuyoruz.

Google’ın tüm ofisleri ortak bir fikir doğrultusunda dizayn ediliyor. Çalışan personel, müdür, mühendis ayırt edilmeden ortak bir çözüm yapılıyor. Beyin fırtınası yapılacak toplantı odaları ve dinlenme salonları özenle tasarlanıyor. Çalışanların performansını doğru orantılı etkileyecek mekanlar çözülüyor. Unutmayın ki bir şirketin büyümesinde çalışanlar(personeller) başrol oynamaktadır. Siz ne kadar personelin rahatlığını düşünüp tasarım yapıyorsanız o şirkete ciddi bir yatırım yapmış oluyorsunuz demektir. Google Holding ‘i bu düşünceye uygun tasarım yaptırdıkları tasarım firmasını buradan tebrik ediyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Google'ın Madrid Ofisi başlıklı makalemizde google çalışma alanları, google madrid ve google ofisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

30 Farklı Home-Ofis Masa Tasarımları

Günümüz yaşantısında teknolojinin hızla ilerlediği günlerde evlerimiz de işlerle ilgilenmek gibi yada evimizin bir odasını …

Yandex Yaketerinburg İnternet Şirketi Ofisi | Rusya

Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google‘a rakip olabilecek bir internet servisinin ofisini inceleyeceğiz. Yandex, …

%d blogcu bunu beğendi: