Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ofis Tasarımları » Google’ın Madrid Ofisi
google ofisleri

Google’ın Madrid Ofisi

Herkesin merak ettiği bir ofisin iç mekan tasarımını sizlerle buluşturmayı düşündük. Google ‘ın tüm ofislerini araştırmaya başladık ve beğenimizi kazanan 50 ‘ye yakın ofisini icmimaritasarim.com ‘da paylaşmayı planlıyoruz. Ofis Tasarımları kategorisini sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

 

Google İsviçreli bir firmayla 500 şirketi için anlaştı. Ofislerinin bütün iç mekanını sadece bir firma dizayn ediyor. Buradada görmüş olduğunuz Madrid Ofisi’nden birkaç görüntüdür. Bu ofisleri gördükten sonra Google’ın ne kadar eğlenceli ve zevkli bir alt yapısının olduğunu göreceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Google Duvar Sanatı Yarışması Kazananları başlıklı makalemizde duvar sanatı, google iç mekan ve google londra ofisi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

30 Farklı Home-Ofis Masa Tasarımları

Günümüz yaşantısında teknolojinin hızla ilerlediği günlerde evlerimiz de işlerle ilgilenmek gibi yada evimizin bir odasını …

Yandex Yaketerinburg İnternet Şirketi Ofisi | Rusya

Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google‘a rakip olabilecek bir internet servisinin ofisini inceleyeceğiz. Yandex, …

%d blogcu bunu beğendi: