Pazar , 28 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ofis Tasarımları » GOOGLE HANGOUTS ŞİRKET TASARIMI

GOOGLE HANGOUTS ŞİRKET TASARIMI

Google, G Talk’ı tarihe gömdü ve dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sisteminin sahibi olmanın avantajıyla pazarı ele geçirmek için hem metin tabanlı mesajlaşma hem de video-konferans özellikleri sunan yeni hizmeti Hangouts’u kullanıcılarına sundu. Google şirketi kendi bünyesinde Hangouts programlaması için çalışanlarına özel bir oyun alanı, cafe, restoran ve kukla barındıran çok amaçlı bir oda ile donatılmış bale gösterileri, genç ve yaşlı aile salonu hitap etmektedir. Çalışanların performans artırıcı aktiviteler kullanarak ruhen ve bedenen özveri içinde çalışmaları için imkanlar sunmaktadır.

google-hangouts-şirket-tasarımı (1) google-hangouts-şirket-tasarımı (2) google-hangouts-şirket-tasarımı (3) google-hangouts-şirket-tasarımı (4) google-hangouts-şirket-tasarımı (5) google-hangouts-şirket-tasarımı (6) google-hangouts-şirket-tasarımı (7) google-hangouts-şirket-tasarımı (8) google-hangouts-şirket-tasarımı (9) google-hangouts-şirket-tasarımı (10) google-hangouts-şirket-tasarımı (11) google-hangouts-şirket-tasarımı (12) google-hangouts-şirket-tasarımı (13) google-hangouts-şirket-tasarımı (14)

Bir önceki yazımız olan EBAY ŞİRKETİNİN İÇ MEKAN TASARIMI başlıklı makalemizde ebay şirket tasarımları, içmimari meakn tasarımları ve modern içmekan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Yandex Yaketerinburg İnternet Şirketi Ofisi | Rusya

Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google‘a rakip olabilecek bir internet servisinin ofisini inceleyeceğiz. Yandex, …

İç Mekanlarınızı Dekoratif Ara Bölücüler ile Birbirinden Ayırın

İç mekan içerisinde birimleri birbirinden ayırmak için ara bölücüler (seperatör) kullanılır. İç mekanlarınızı dekoratif ara …

%d blogcu bunu beğendi: