Çarşamba , 3 Mart 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » GEOMETRİK ŞEKİLLER DE YAZLIK EV TASARIMLARI

GEOMETRİK ŞEKİLLER DE YAZLIK EV TASARIMLARI

Geometrik şekiller kullanılarak yapılan tasarımlar da genellikle daha keskin dönüşlü çizimler kullanılmaktadır. Yaşamımızın içerisin de her zaman farklılığa aç bir duygu olduğu için hayal gücümüzün bazen sınırlarını zorlayabiliyoruz. Bu tarz tasarımlar da kullanılacak en iyi malzeme doğal ahşap ürünleridir. Çünkü kubbe tarz yada uçan daire modeli inşaa ettirmek istiyorsunuz şekil ve yatkınlık vermeniz daha rahat olacaktır. Doğal ahşap malzemeler kullanılarak yapılan yazlık ev tasarımların da bulunan arazinin rustik konumuna uygun şekilde dizayn edilmektedir. Ev içerisin de çok fazla ayak bulundurulmaktadır. Tavan konsept olarak daire şeklinde olduğundan ötürü evin içerisine güneş ışığı verecek şekilde planlanmaktadır.İç mekan tasarımın da misafir yatak odası, kütüphane, özel bir jakuzi yada otantik bir banyo tasarlanmaktadır. Mutfak tasarımında retro tarz ahşap ağırlıklı tasarımlar kullanılarak geniş bir yaşam alanı sağlanabilmektedir.

geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (1) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (2) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (3) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (4) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (5) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (6) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (7) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (8) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (9) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (10) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (11) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (12) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (13) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (14) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (15) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (16) geometrik-şekillerde-ilginç-yazlık-ev-tasarımları (17)

Bir önceki yazımız olan MUHTEŞEM BANYO TASARIMLARI başlıklı makalemizde 2016 banyo tasarımları, banyo modelleri ve banyo tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

25 Çarpıcı Modern Minimalist Salon Tasarımları

Minimalist salon tasarımları alan darlığında daha çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dar alana sahip bir salonu …

Orman İçinde Ahşap Prefabrik Ev

Macera seven bir insan muhteşem şeylere imza atabiliyor. Bunu birde ailecek yapıyorsa tam bir çılgın …

%d blogcu bunu beğendi: