Cuma , 26 Şubat 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » Gemi görünümlü ahşap şeklinde koltuk
kitap okuma koltuğu

Gemi görünümlü ahşap şeklinde koltuk

Kitap okumayı sevenlere muhteşem bir tasarım! Artık kitap okumaktan yorulmayacaksınız.Tasarlanan ürün oldukça doğal..

 

 

 

 

Evinizde, ofisinizde kitaplarınızı okumakta zorlanıyormusunuz? İşte size rahat rahat kitap okuyabileneceğiniz, mükemmel bir tasarım. Kitap okurken boyun ağrısı, bel ağrısı gibi şikayetleri olan kişiler için tasarlanmış olan bu mükemmel tasarım artık kitap okumayı bir yaşam tarzı haline getiriyor.

 

Ahşap gövdesiyle tıpkı bir gemiyi andıran tasarım, sandalye olarakta kullanılabiliyor, boyun kısmınız için orjinal deri ile kaplanmış olan boyunluğu ile boynunuz kitap okurken çok rahat olacak. Çağdaş bir çalışma ofisinde, çalışma odasına rahatlıkla kullanabileceğiniz aşhap geminiz odanıza pozitif bir hava ve şık bir görünüm kazanacak.

Bir önceki yazımız olan Estetik duvar aparatları başlıklı makalemizde Estetik duvar aparatları, estetik kitaplıklar ve estetik modüller hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

Mobilya ve dekorasyon konusunda yapılan yeni tasarım modelleri ve mimari tasarımlar giderek farklılaşmaya yol açmaktadır. …

chester 2015

En Çok Satılan Chester Koltuk Takımı

Dekorasyonda klasik bir anlayıştan yana olanların rahatlıkla tercih edebileceği Chester Koltuk Takımı, salon takımı seçenekleri …

%d blogcu bunu beğendi: