Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Aksesuar » Geri Dönüşümlü Malzemelerden Fütüristik Mobilya Tasarımı
geri-donusumlu-malzemelerden-futuristik-mobilya-tasarimi (2)

Geri Dönüşümlü Malzemelerden Fütüristik Mobilya Tasarımı

geri-donusumlu-malzemelerden-futuristik-mobilya-tasarimi (2)

 

Stiltboxes adı verilen bu mobilya koleksiyonu geri dönüşümlü malzemelerden üretiliyor. Sunta özelliği taşımayan bu mobilya, palet ahşap malzeme ile esşiz bir görünüm sağlıyor. Bu ürün tasarımındaki her parça eşsiz ve el yapımıdır. Çekmeceler mavi, pembe, yeşil ve gri olarak üretiliyor. Bu parçalar bazı fütüristik nesneleri hatıratabiliyor. Geri dönüşüm ile özgün tasarımı birleştiren bu mobilya aksesuarını yakından inceleyin.

 

Bir önceki yazımız olan Mobilya MDF mi alınmalı yada SUNTA mı? başlıklı makalemizde mdf mobilyalar, mobilyada mdf ve sunta mı mdf mi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

Mobilya ve dekorasyon konusunda yapılan yeni tasarım modelleri ve mimari tasarımlar giderek farklılaşmaya yol açmaktadır. …

chester 2015

En Çok Satılan Chester Koltuk Takımı

Dekorasyonda klasik bir anlayıştan yana olanların rahatlıkla tercih edebileceği Chester Koltuk Takımı, salon takımı seçenekleri …

%d blogcu bunu beğendi: