İç Mimari Tasarım https://www.icmimaritasarim.com.tr Fri, 25 Dec 2020 18:11:17 +0000 tr hourly 1 Konsept CafeTasarım Nedir? Nasıl Yapılır? https://www.icmimaritasarim.com.tr/konsept-cafetasarim-nedir-nasil-yapilir.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/konsept-cafetasarim-nedir-nasil-yapilir.html#respond Fri, 25 Dec 2020 18:10:53 +0000 https://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=20197 Cafe Tasarım, belirliği bir kesime hitab eden ya da belirli bir renk konu ya da fikir belirlenerek işletmeye açıklmaktadır. Konsept cafe, son zamanlarda girişimciler tarafından, çok sık tercih edilmeye başlamıştır. Bu cafelerin çeşitliliği ise oldukça fazladır. Örneğin; son zamanlarda en sık tercih edilen, konsept cafe tasarımlarından bir tanesi de, öğrenciye yönelik tasarlanmış olan cafelerdir. Bu …

Sonrası Konsept CafeTasarım Nedir? Nasıl Yapılır? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Cafe Tasarım, belirliği bir kesime hitab eden ya da belirli bir renk konu ya da fikir belirlenerek işletmeye açıklmaktadır. Konsept cafe, son zamanlarda girişimciler tarafından, çok sık tercih edilmeye başlamıştır. Bu cafelerin çeşitliliği ise oldukça fazladır.

Örneğin; son zamanlarda en sık tercih edilen, konsept cafe tasarımlarından bir tanesi de, öğrenciye yönelik tasarlanmış olan cafelerdir. Bu cafeler, genellikle  kampanyalar yapılan, oyun oynatımlarının daha fazla olduğu yerlerdir.

Konsept Cafe Nasıl Yapılır

Konsept cafe nasıl yapılır? Sorusu son zamanlarda, yeni işletme açmaya hazırlanan, yatırımcılar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu tarz cafelerde, oluşum tarzınızı kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Konsept cafe dizayn ederken, içeriğin ve müşteri kitlesinin doğru belirlenmesi oldukça önemli bir faktördür. Genel olarak; ailelere yönelik cafeler ve gençlere yönelik konseptler iyice yaygılaşmaya başlamıştır.

Konsept cafelerde, hangi kesime yönelik tasarım yapacağınız oldukça önemlidir. Örneğin; aileye uygun konseptte tasarlanmış olan cafeler, öğrenciler için olanlara göre daha az ilgi görmektedir. Öğrenci cafeleri, genellikle rahat bir ortam oluşturmaya oldukça dikkat ederler. Çünkü, ders çalışabilecekleri bir ortam yakalayabilmeleri, öğrenciler için oldukça önemlidir. Aynı zamanda, öğrenci cafeleri; sık oynanan oyunları oturduğu cafede görmek ister. Aynı zamanda, yapacak olduğunuz kampanyalar, müşteri memnuniyetini arttıracaktır. Aileler için tasarlanmış yerlerde ise; durum daha farklı olur. Fiyat ve maliyet, burada ön planda değildir. Aile konseptine sahip cafelerde, insanlar genellikle huzur ve sessizliğe daha çok önem vermektedir. Çocuk olan aileler ise; çocuk oyun oynama alanının bulunmasına dikkat ederler. Bu yüzden cafenin nasıl bir ortama sahip olduğu, ışıkları vdış görünümü ve içinde bulundurduğu tasarım materyalleri, oldukça önemlidir. Aynı zamanda kullandığın malzemeler ve içeriklerin, kaliteli olması bu konsept için extra önem taşımaktadır.

Cafe dekorasyon konseptleri, yatırım miktarına göre de değişebilir. Bu cafelerin görüntüsü, sizin elinizdedir. Örneğin; bir oyuna ya da filme uygun bir, konsept de yapabilirsiniz. Cafe tasarımları, isteğe bağlı olarak bir çok alanda tasarlanabilmektedir.

Örneğin; en çok yaygınlayaşan tarzlardan biri de; film karakterlerinin ve onların kullandığı eşyaların, cafelerin içerisinde barınma olayıdır. Bu cafeler, genel olarak film ya da oyun severlere hitap eder. Eğer, başka bir kesimi hedef alıyorsanız; hedef kitlesini belirlemeniz en büyük önceliğiniz olmalıdır. Hedef kitlesi belirlendikten sonra ise, tasarımlarınızı buna uygun bir şekilde yaparak, konsept cafelerinizi, oldukça rahat bir şekilde faaliyete geçirebilirsiniz.

İç Mimarlık Ofisi için wawa interiors  ile iletişime geçebilirsiniz.

Sonrası Konsept CafeTasarım Nedir? Nasıl Yapılır? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/konsept-cafetasarim-nedir-nasil-yapilir.html/feed 0
Lüks İç Tasarımda Mermer Kullanım Alanları https://www.icmimaritasarim.com.tr/luks-ic-tasarimda-mermer-kullanim-alanlari.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/luks-ic-tasarimda-mermer-kullanim-alanlari.html#respond Fri, 10 Aug 2018 12:51:01 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=20022 Modern yaşamın en geçerli trendlerini izleyerek sofistike bir dokunuşa sahip olmanın en kolay yolu , kesinlikle zeminlerde ve duvarlarda değerli taşların seçilmesidir. Zevkli tasarımlarda yaygın olarak kullanılan mermer, birinci tercihtir. 1. Duvar ve Zeminde Mermer Kullanımı Mermer veya mermer görünümlü malzemeler, duvarda veya zeminde kullanıldığında; damar efektleri, renk tonları ve doğal olarak parıltılı efektleri ile göz kamaştırıyor. 2. Mermer Tezgahlar Mermer …

Sonrası Lüks İç Tasarımda Mermer Kullanım Alanları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Modern yaşamın en geçerli trendlerini izleyerek sofistike bir dokunuşa sahip olmanın en kolay yolu , kesinlikle zeminlerde ve duvarlarda değerli taşların seçilmesidir. Zevkli tasarımlarda yaygın olarak kullanılan mermer, birinci tercihtir.

1. Duvar ve Zeminde Mermer Kullanımı

mermer-nerelerde-kullanilir

Mermer veya mermer görünümlü malzemeler, duvarda veya zeminde kullanıldığında; damar efektleri, renk tonları ve doğal olarak parıltılı efektleri ile göz kamaştırıyor.

dekorasyonda-mermer-kullanimi

2. Mermer Tezgahlar

iç-mekanda-mermer-kullanimi

Mermer tezgah, mermer bar ve mermer zemin. Bir arada kullanıldığında ferah bir mutfağın habercisi oluyor.

mermer-dokusu

Her bir mermer dokusu, bir başyapıttır. Kendi sanatını gösterir.

3. Mermer Mobilyalar

Evlerinde şık ve sofistike mobilyalar kullanmak isteyenler için, mermer mobilya seçimi; masalara, lambalara, mumluklara, koltuklara, merdivenlere ve lavabolara kadar her türlü odaya zarif ve minimalist bir dokunuş katacak.

mermer-mobilyalar

Mermer bir çalışma masası ile dahi ofis dekorasyonunuzun atmosferini değiştirebilmeniz mümkün.

mermer-sehpalar

Mermeri, iç mimari projelerinize dahil etmekten korkmayın, bunu küçük bir sehpa ile bile yapabilirsiniz. Mermer sehpalar, oldukça trend; bizden söylemesi.

Sonrası Lüks İç Tasarımda Mermer Kullanım Alanları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/luks-ic-tasarimda-mermer-kullanim-alanlari.html/feed 0
Küçük Banyolar için 10 Boya Rengi Fikirleri https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-banyolar-icin-10-boya-rengi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-banyolar-icin-10-boya-rengi.html#respond Thu, 26 Jul 2018 11:23:19 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=20002 Küçük banyosunu, evinin yeni favori odası yapmak için fikir arayanlara bu konudaki uzman ipuçları ve tasarım fikirlerini derledik. Küçük bir banyo, cesur renkleri denemek için harika bir yerdir, ancak çok fazla aksesuarla aşırı doldurmamaya özen göstererek doğru dengeyi bulmaya özen göstermelisiniz. İşte küçük banyoları cazip ve şık bir hale getirmek için duvarda uygulanabilecek 10 boya rengi …

Sonrası Küçük Banyolar için 10 Boya Rengi Fikirleri İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Küçük banyosunu, evinin yeni favori odası yapmak için fikir arayanlara bu konudaki uzman ipuçları ve tasarım fikirlerini derledik. Küçük bir banyo, cesur renkleri denemek için harika bir yerdir, ancak çok fazla aksesuarla aşırı doldurmamaya özen göstererek doğru dengeyi bulmaya özen göstermelisiniz. İşte küçük banyoları cazip ve şık bir hale getirmek için duvarda uygulanabilecek 10 boya rengi sizlerle.

mavi-kücük-banyo-tasarimlari

1. Canlı Turkuaz

Bu modern banyo tasarımında turkuazın parlak tonu banyoya oldukça canlılık katmıştır. Duvarlar ve tavanlar için canlı bir renk seçmek, fayansın arka fonunu vurgular.

siyah-gümüs-banyo-tasarimi

2. Dramatik Siyah

Siyah gümüş renklerle kombine edilen her banyoya sofistike bir bakış geliyor. Alanı gerçekten parlatabilmek için arka plan olarak bir gümüş mozaik karo tercih edebilirsiniz.bakir-renkli-banyo-dekorasyonlari

3. Bakır

Kahverengi ve nötr tonlarda mozaik karolar ile yine bu tonlardaki şık mermer dokulu tezgahı kullanarak, bakırı küçük banyo dekorasyonunuzda şıklık yaratmak için tamamlayabilirsiniz.

sari-banyo-tasarimi

4. Sarı Neon

Parlak sarı neon çizgili küçük bir banyoya eğlenceli, genç bir dokunuş katın.
turuncu-banyo-dekorasyonlari

5. Portakal Sıcaklığı

Sıcak bir portakal kabuğu tonu ile küçük banyonuz için sıcak samimi bir görüntü yakalayabilirsiniz.

yesil-banyolar

6. Doğa Yeşili

Banyo elementlerinin arka planında, yeşilin sakinleştirici bir tonunu deneyin. Tamamen beyaz fikstürlerle eşleştirildiğinde, tazelenmek için sakin ve gençleştirici bir alan elde edeceksiniz. Yeşilin, Pantone’un 2017 rengi olduğunu unutmayın.mor-banyo-dekorasyonu

7. Tatlı Erik

Koyu mor duvarlar küçük banyo dekorasyonlarına kadınsı bir hava sağlarken, ahşap dolaplar ve makyaj masası bu çağdaş tasarıma rustik bir tarz katıyor. Farklı stilleri bir arada kullanmaktan korkmayın.kirmizi-renk-banyo-dekorasyonu

8. Kiraz Kırmızısı

Küçük banyonuzu canlı kırmızı bir gölge ile güçlendirin. Bu çocuklar için harika bir renk seçimidir. Tuvaletin üzerindeki boş alanı dekore etmek ve çocuklarınızın sanatını sergilemek için renkli bir galeri duvarı oluşturabilirsiniz.eflatun-pembe-banyo-dekorasyonu

9. Eflatun

Banyodaki boş duvarı, pembe ile patlatabilirsiniz. Toprak tonlarında bir grafik vurgu duvarı, sadece tasarıma eğlenceli bir desen katmakla kalmaz, aynı zamanda parlak boyalı duvarlara da karşı koymaya yardımcı olur.acik-mavi-kücük-banyo-tasarimi

10. Dinlendirici Mavi

Bu bebek mavisi küçük banyo gibi daha bastırılmış bir renk tonu daha deneyin. Örneğin sarı güneşli bir gölge, onu canlandırmak için mükemmel bir alternatif.

Sonrası Küçük Banyolar için 10 Boya Rengi Fikirleri İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-banyolar-icin-10-boya-rengi.html/feed 0
Çocukluğunuza Dönmek İsteyeceğiniz 8 Çocuk Odası Tasarımı https://www.icmimaritasarim.com.tr/cocuklugunuza-donmek-isteyeceginiz-8-cocuk-odasi-tasarimi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/cocuklugunuza-donmek-isteyeceginiz-8-cocuk-odasi-tasarimi.html#comments Tue, 25 Apr 2017 09:22:42 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19948 Çocukların hayal dünyasını geliştirebileceği kendine özgü bir odasının olması oldukça önemlidir. Özgürlüklerini doyasıya yaşayabilecekleri, çılgınca oyunlar oynayabilecekleri çocuk odası tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

Sonrası Çocukluğunuza Dönmek İsteyeceğiniz 8 Çocuk Odası Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Çocukların hayal dünyasını geliştirebileceği kendine özgü bir odasının olması oldukça önemlidir. Özgürlüklerini doyasıya yaşayabilecekleri, çılgınca oyunlar oynayabilecekleri çocuk odası tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz.

1.

ranzali-cocuk-odasi-modelleri

2.

pembe-cocuk-odasi

3.modern-cocuk-odasi-modelleri

4.mavi-cocuk-odasi-modelleri

5.farkli-cocuk-odasi-modelleri

6.en-guzel-cocuk-odasi-modelleri

7.cocuk-odasi-tasarimi

8.cocuk-odasi-modelleri

Sonrası Çocukluğunuza Dönmek İsteyeceğiniz 8 Çocuk Odası Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/cocuklugunuza-donmek-isteyeceginiz-8-cocuk-odasi-tasarimi.html/feed 2
Yatak Odanızın Rengi Yaşamınızı Nasıl Etkilemektedir? https://www.icmimaritasarim.com.tr/yatak-odanizin-rengi-yasaminizi-nasil-etkilemektedir.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/yatak-odanizin-rengi-yasaminizi-nasil-etkilemektedir.html#respond Fri, 14 Apr 2017 09:40:29 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19931 Yatak odasındaki dekorunuzu seçerken daha fazla uyku çekmek için, renklerin rolünün büyük olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan bir araştırmada, belirli renklerin uyku için rahatlatıcı etkisinin olduğu ortaya çıkmıştır. Mavi Mavi yatak odalı insanların araştırma sonucunda, çevresini çok fazla dikkatli gördüğü ve oldukça şefkatli kişiler oldukları söyleniyor. Diğer renklerden daha fazla uyku çekiyor, gece başına yedi saat 52 dakika …

Sonrası Yatak Odanızın Rengi Yaşamınızı Nasıl Etkilemektedir? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Yatak odasındaki dekorunuzu seçerken daha fazla uyku çekmek için, renklerin rolünün büyük olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan bir araştırmada, belirli renklerin uyku için rahatlatıcı etkisinin olduğu ortaya çıkmıştır.

Mavi

mavi-yatak-odasi

Mavi yatak odalı insanların araştırma sonucunda, çevresini çok fazla dikkatli gördüğü ve oldukça şefkatli kişiler oldukları söyleniyor. Diğer renklerden daha fazla uyku çekiyor, gece başına yedi saat 52 dakika deliksiz uyku alıyorlar.

Edinburgh Uyku Merkezi’nden Chris Idzikowski’ye göre, gözlerimizdeki uzmanlaşmış reseptörler yani beynimizin günlük ritmini bilgilendiren hücreler, maviye en hassas hücrelerdir.

Mavi, aynı zamanda sakinlik (okyanus veya gökyüzünü düşünürsek) ile ilişkilidir ve kalp atış hızınızı düşürebilirken kan basıncınızı düşürebilir. Mavi yatak odalı insanların yarısından fazlası düzenli olarak huzurlu ve mutlu olduklarını söylüyor.

Sarı

sari-yatak-odasi

Uyku için, ikinci en iyi renk sarıdır. Sarı, sinir sistemini uyararak rahatlamayı teşvik ediyor.

Yeşil

yesil-yatak-odasi

Uyku için üçüncü en iyi renk paletidir. Yeşil bir yatak odasında uyuyanların yüzde 22’si iyimser ve olumlu bir uyanma ile uyandığını bildirdi.

Gümüş

gumus-yatak-odasi

Gümüş yatak odalı katılımcıların beşte biri, yatak odasında egzersiz yapma konusunda daha motive olduklarını söyledi.

Portakal

portakal-yatak-odasi

Turuncu tonları sıcaklık katar ve sindirime yardımcı olabilecek dinlendirici bir atmosfer yaratır. Renk, iyi bir gece uykusu elde etmek için gerekli olan vücut kaslarının ısınmasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

Mor

mor-yatak-odasi

Mor yatak odası, ortalama değersiz beş saat ve 56 dakika uykuya sebep oluyor. Bu zengin renk, zihinsel olarak uyarıcıdır; bu yüzden yoğun bir günün ardından gözlerin kapanmasını zorlaştırıyor ve potansiyel olarak canlı hayaller veya kabuslara neden oluyor.

Koyu Kahverengi

koyu-kahverengi-yatak-odasi

Renk, düşündüğünüz kadar rahat değil. Yatak odasında kullanıldığında, rahatsız ve huzursuz hissettirebilir.

Gri

gri-yatak-odasi

Koyu gri de iyi bir seçim değil. Gri yatak odalı insanlar, uykuya dalmak yerine yatakta en çok vakitlerini çevrimiçi alışverişle harcadıklarını keşfettiler.

Açık Kahverengiacik-yatak-odasi Romantikler not alın. Karamel ve açık kahverengi renk tonlamalı odalar tam size göre.

Kırmızı
kirmizi-yatak-odasi

Ve popüler inancın aksine, kırmızı yatak odası aslında romantizm için en kötü renklerden biridir.

Beyaz ve Krem

beyaz-yatak-odasi

Fazla mesai için eğilimli iseniz, yatak odası mobilyalarınızı beyazdan başka bir renge boyayın.

Altın

altın-yatak-odasi

Altın varak detaylı yatak odası tercih eden insanlar genel olarak, dış görünümlerine, lükse ve gösterişe önem veren insanlardır.

 

 

Sonrası Yatak Odanızın Rengi Yaşamınızı Nasıl Etkilemektedir? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/yatak-odanizin-rengi-yasaminizi-nasil-etkilemektedir.html/feed 0
Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-mobilyalar-tercih-edilmeli.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-mobilyalar-tercih-edilmeli.html#respond Tue, 04 Apr 2017 07:53:31 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19913 Doğal ahşap mobilyalar, evinize zarif ve estetik bir dokunuş katar. Aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra eviniz için doğru görünümü bulacak ve doğal ahşap mobilya modelleri bakmaya başlayacaksınız. 1. GÜÇ VE DAYANIKLILIK Mobilyalarınızı seneler yıpratır. Bir mobilya dayanıklı unsurlara sahip olmalı ki, gelecek yıllara meydan okuyabilsin. Mobilya her gün kullanılan bir şeydir, bu yüzden güçlü olması gerekir. Eğer …

Sonrası Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Doğal ahşap mobilyalar, evinize zarif ve estetik bir dokunuş katar. Aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra eviniz için doğru görünümü bulacak ve doğal ahşap mobilya modelleri bakmaya başlayacaksınız.

1. GÜÇ VE DAYANIKLILIK

IMG_1932
Mobilyalarınızı seneler yıpratır. Bir mobilya dayanıklı unsurlara sahip olmalı ki, gelecek yıllara meydan okuyabilsin. Mobilya her gün kullanılan bir şeydir, bu yüzden güçlü olması gerekir. Eğer mobilyanız doğalsa, sadece yıllar değil, on yıllarca sürebilecek güce ve dayanıklılığa sahip olacak.

2.BAKIMIMG_8434
Mobilya bakıma ihtiyaç duyar. Mobilyanızı satın alırken yüklü bir fiyat ödeyebilirsiniz, ancak sonunda size daha pahalıya patlamaması önemli. Mobilya doğal ahşap ise, bakım yenileme masrafıyla başa çıkmak oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey tik yağı, sabun ve ılık sudur. Bu basit malzemelerle doğal ahşap mobilyanız yenilenmiş olacak.

3.ESTETİK VE İŞÇİLİK
IMG_1916

Mobilya doğal olduğu takdirde, doğal bir güzellik taşır. Özellikle metal mobilya detayları ürünün yapısına zarafet katar. Mobilyada kusursuz efekt yaratmak için, hem sanatsal hem de beceri gerekir. Doğru yapılırsa, o zaman evinizde, ofisinizde, mağazanızda yer edinecek en şık parçalardan biri olacaktır.

Sonrası Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-mobilyalar-tercih-edilmeli.html/feed 0
2017’de Seveceğiniz 7 Dekorasyon Trendi https://www.icmimaritasarim.com.tr/2017de-seveceginiz-7-dekorasyon-trendi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/2017de-seveceginiz-7-dekorasyon-trendi.html#respond Sun, 26 Mar 2017 15:05:57 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19906 1. Koyu Yeşil Koyu yeşil, 2017’de büyük bir hit oluyor. Daha zarif ve asil bir görünüm için mekanınıza koyu yeşil detaylarla vurgular eklemeyi unutmayın. 2. Terrakotta Terrakotta, 2017’de evinizde kullanabileceğiniz en popüler malzemelerden biri olacaktır. Her endüstriyel alan için harika ve aynı zamanda kullanıldığı yere sıcaklık katmaktadır. Ayrıca, bu tuğla mekanınızın her zamankinden daha doğal görünmesini sağlar. …

Sonrası 2017’de Seveceğiniz 7 Dekorasyon Trendi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
1. Koyu Yeşil

Koyu yeşil, 2017’de büyük bir hit oluyor. Daha zarif ve asil bir görünüm için mekanınıza koyu yeşil detaylarla vurgular eklemeyi unutmayın.b1

2. Terrakotta

Terrakotta, 2017’de evinizde kullanabileceğiniz en popüler malzemelerden biri olacaktır. Her endüstriyel alan için harika ve aynı zamanda kullanıldığı yere sıcaklık katmaktadır. Ayrıca, bu tuğla mekanınızın her zamankinden daha doğal görünmesini sağlar. Beyazla eşleştirin ve eviniz daha parlak olacak.

terrakotta-tugla-tas-gorunum

3. Mantar

Bu, yaratıcı insanlar için mükemmel yeni tür duvar. Serin tasarımının yanı sıra gerçekten faydalıdır, çünkü mesajlarınızı sabitleyebilir veya üzerine fotoğraflar yapıştırabilirsiniz. Bu nedenle bir mantardan yapılmış bir duvar, bir ofis alanı için mükemmeldir. Ayrıca, bu tür malzeme bir mekana doku ve sıcaklık katar.

kirik-beyaz-mekan-2017nin-trendleri

4. Şık Yataklar

Kadife gibi asil görünümlü malzemelerden yapılmış, zarif yatak başlıklı yataklar gündemde oldukça popüler. Birçok lüks otel ve ünlü evde bu tür yataklar mevcut, bu nedenle bu mobilyalara güzel evinizde mutlaka yer vermelisiniz.

estetik-suslu-yataklar

5. Mermer Sehpalar

Mermer sehpalar, en popüler sehpa modellerinden olmaya devam ediyor. Mekanınız için beyaz, gri, yeşil veya mavi mermerlerden istediğiniz herhangi bir tonu seçebilirsiniz.

7 Deco trends you will love in 2017

6. Kürk Sandalyeler
Kürk detaylı mobilyalar, 2017 yılında büyük bir hit oluyor ve en çok da sandalyeleri göze çarpıyor. Oldukça orijinal, zariftirler ve her odaya özellikle de oturma odasına ve salona şık bir estetik detay katarlar.

7 Deco trends you will love in 2017

7. Endüstriyel Bar Tabureleri

Endüstriyel bar sandalyeleri, mutfağınızda tercih etmeniz için farklı ve stil ögesi bir ürün.

7 Deco trends you will love in 2017

 

Sonrası 2017’de Seveceğiniz 7 Dekorasyon Trendi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/2017de-seveceginiz-7-dekorasyon-trendi.html/feed 0
25 Çarpıcı Merdiven Tasarımı https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-merdiven-tasarimi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-merdiven-tasarimi.html#respond Thu, 23 Mar 2017 09:10:10 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19873 1.Taş Yüzeyler 2.Harita Duvar 3.Oyun Köşesi 4.Karma Desenler 5.Klasik Panel 6.Tuhaf Basamaklar 7.Kalın Duvarkağıdı 8.Kavis 9.Doğal Ahşap 10.Yanmış Turuncu 11.Dikey Şeritler 12.Duvar Resmi 13.Zebra 14.Keten Döşeme 15.Zıt Desenler 16.Hayvan İzi  17.İskandinav Sadeliği 18.Kalın Şeritler 19.Geometrik Korkuluk 20.Kitaplık Merdiven 21.Modern Ahşap Merdiven 22.Halat Korkuluk 23.Gizli Kuytu 24.Antik Dairesel Form Merdiven 25.Zıt Ahşaplar

Sonrası 25 Çarpıcı Merdiven Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
1.Taş Yüzeyler

merdiven-1

2.Harita Duvar

merdiven-2

3.Oyun Köşesi

merdiven-3

4.Karma Desenler

merdiven-4

5.Klasik Panel

merdiven-5

6.Tuhaf Basamaklar

merdiven-6

7.Kalın Duvarkağıdı

merdiven-7

8.Kavis

merdiven-8

9.Doğal Ahşap

merdiven-9

10.Yanmış Turuncu

merdiven-10

11.Dikey Şeritler

merdiven-11

12.Duvar Resmi

merdiven-12

13.Zebra

merdiven-13

14.Keten Döşeme

merdiven-14

15.Zıt Desenler

merdiven-15

16.Hayvan İzi 

merdiven-16

17.İskandinav Sadeliği

merdiven-17

18.Kalın Şeritler

merdiven-18

19.Geometrik Korkuluk

merdiven-19

20.Kitaplık Merdiven

merdiven-20

21.Modern Ahşap Merdiven

merdiven-21

22.Halat Korkuluk

merdiven-22

23.Gizli Kuytumerdiven-23

24.Antik Dairesel Form Merdiven

merdiven-24

25.Zıt Ahşaplar

merdiven-25

Sonrası 25 Çarpıcı Merdiven Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-merdiven-tasarimi.html/feed 0
Retro Mutfak Tasarımları https://www.icmimaritasarim.com.tr/retro-mutfak-tasarimlari.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/retro-mutfak-tasarimlari.html#respond Sat, 18 Mar 2017 12:42:55 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19852 Mutfağınızın herkesin hoşuna gidecek muhteşem ve benzersiz bir görünüşü olmasını ister misiniz? Eğer isterseniz, tek yapmanız gereken retro şık bir detay eklemektir. İşte size uymanız gereken bazı modern retro mutfak tasarımları.                                

Sonrası Retro Mutfak Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Mutfağınızın herkesin hoşuna gidecek muhteşem ve benzersiz bir görünüşü olmasını ister misiniz? Eğer isterseniz, tek yapmanız gereken retro şık bir detay eklemektir. İşte size uymanız gereken bazı modern retro mutfak tasarımları.

farkli-mutfak-tasarimlari

 

mutfak-modelleri-retro

 

mutfak-retro

 

retro-farklı-mutfak-tasarimlari

 

retro-mutfak

 

retro-mutfak-2

 

retro-mutfak-3

 

retro-mutfak-fikirleri

 

retro-mutfak-fikri

 

retro-mutfaklar

 

retro-mutfak-modeli

 

retro-mutfak-modelleri

 

retro-mutfak-tasarim-fikri

 

retro-mutfak-tasarimi

 

retro-mutfak-tasarimi-2

 

retro-mutfak-tasarimi-3

 

retro-mutfak-tasarimlari

Sonrası Retro Mutfak Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/retro-mutfak-tasarimlari.html/feed 0
1000 Kapılı Bina https://www.icmimaritasarim.com.tr/1000-kapili-bina.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/1000-kapili-bina.html#respond Mon, 13 Mar 2017 11:33:06 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19844 Güney Koreli sanatçı ve tasarımcı Choi Jeong-Hwa, 1000 eski kapıyı Güney Kore’de sıradışı on katlı kapı binayı oluşturmak için kullandı. “Kapılar” adlı bu renkli kamuya açık sanat eseri Soeul’da 2009’da inşa edildi ve tek bir binadaki en çok kapıya ait rekoru elinde tuttuğundan eminim. Bina gerçekten harika görünüyor, ancak içinde gezinmekten insanlar korkuyor çünkü bir yanlış kapıya …

Sonrası 1000 Kapılı Bina İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Güney Koreli sanatçı ve tasarımcı Choi Jeong-Hwa, 1000 eski kapıyı Güney Kore’de sıradışı on katlı kapı binayı oluşturmak için kullandı.
Kapılar” adlı bu renkli kamuya açık sanat eseri Soeul’da 2009’da inşa edildi ve tek bir binadaki en çok kapıya ait rekoru elinde tuttuğundan eminim. Bina gerçekten harika görünüyor, ancak içinde gezinmekten insanlar korkuyor çünkü bir yanlış kapıya yönelirseniz uçuyorsunuz.
1000-kapili-bina-güney-kore

1000-kapi-yapi

güney-kore-1000-kapili-bina

Sonrası 1000 Kapılı Bina İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/1000-kapili-bina.html/feed 0
12 Mükemmel Yatak Başlığı Önerisi https://www.icmimaritasarim.com.tr/12-mukemmel-yatak-basligi-onerisi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/12-mukemmel-yatak-basligi-onerisi.html#respond Fri, 10 Mar 2017 07:45:10 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19828 Mükemmel yatak başlığı fikirleri, yatak odanızın görünümünü tamamen değiştirebilir. Eğer ayırdığınız bir bütçeniz varsa, geri dönüştürülmüş başlık çoğu zaman en havalı ve en düşük fiyatlı başlık stilidir. Geri dönüştürülmüş nesnelerden yapılan bazı başlık fikirleri şunları içerir: -Duvardan bir duvar -Yüksek ahşap kaburgalar -Taşınan ahşap döşeme parçaları -Bambu direkleri -Ön kapılar 1.  2. 3.  4.  5.  …

Sonrası 12 Mükemmel Yatak Başlığı Önerisi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Mükemmel yatak başlığı fikirleri, yatak odanızın görünümünü tamamen değiştirebilir. Eğer ayırdığınız bir bütçeniz varsa, geri dönüştürülmüş başlık çoğu zaman en havalı ve en düşük fiyatlı başlık stilidir. Geri dönüştürülmüş nesnelerden yapılan bazı başlık fikirleri şunları içerir:

-Duvardan bir duvar
-Yüksek ahşap kaburgalar
-Taşınan ahşap döşeme parçaları
-Bambu direkleri
-Ön kapılar

1. 

3d-yatak-basligi

2.

antik-yatak-basligi

3. 

cerceve-yatak-basligi

4. 

dogal-ahsap-yatak-basligi

5. 

duvar-sticker-yatak-basligi

6. 

farkli-yatak-basligi

7.

iddiali-yatak-basligi

8. 

kitap-yatak-basligi

9. 

rustik-yatak-basligi

10. 

sanat-tablosu-yatak-basligi

11. 

tasarim-kitap-yatak-basligi

12. 

tas-yatak-basligi

 

 

Sonrası 12 Mükemmel Yatak Başlığı Önerisi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/12-mukemmel-yatak-basligi-onerisi.html/feed 0
Küçük Alanlar İçin En İyi 10 Kitaplık https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-alanlar-icin-en-iyi-10-kitaplik.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-alanlar-icin-en-iyi-10-kitaplik.html#respond Sat, 04 Mar 2017 12:57:16 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19807 Küçük alanlar, özellikle saklama ve sergileme konusunda yaratıcılık gerektirir. Bu nedenle, kitap rafı veya kitaplık ararken yalnızca yeterli saklama alanı sağlamakla kalmaz aynı zamanda mümkün olduğunca az yer kaplar. 1. Doğal Ahşap Kitaplık  Bu standart küçük çok amaçlı kitaplık, depolama ve görüntüleme alanı sağlayarak; hemen hemen her küçük (veya büyük) alana sığacak. Açık tasarımı, odanın …

Sonrası Küçük Alanlar İçin En İyi 10 Kitaplık İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Küçük alanlar, özellikle saklama ve sergileme konusunda yaratıcılık gerektirir. Bu nedenle, kitap rafı veya kitaplık ararken yalnızca yeterli saklama alanı sağlamakla kalmaz aynı zamanda mümkün olduğunca az yer kaplar.

1. Doğal Ahşap Kitaplık inter-mobilya-dogal-ahsap-kitaplik

Bu standart küçük çok amaçlı kitaplık, depolama ve görüntüleme alanı sağlayarak; hemen hemen her küçük (veya büyük) alana sığacak. Açık tasarımı, odanın kalabalığına kapılmamasını ve dekoruna sorunsuz bir şekilde uyum sağlarken modern minimal görünüm sağlar.

2. Beyaz Çok Alanlı Kitaplık

beyaz-fonksiyonlu-kitaplik-modeli

Bu modern tasarım açık kitaplık, görsel açıdan çekici olduğu kadar işlevseldir.

3. Beyaz Standart Kitaplık 

beyaz-kücük-kitaplik

Standart 5 raflı bir kitaplık olarak kullanışlıdır ve zarif kıvrımlı aksanlarıyla şıklık katar.

4. Çok Fonksiyonlu Farklı Kitaplık 

cok-fonksiyonlu-kitaplik

Çok fonksiyonlu bu mobilya, özellikle küçük alanlarda kullanışlıdır; çünkü odayı daha etkili bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Bu kitaplık / masa size saklama alanı ve görüntüleme alanının yanı sıra ünitenin kapalı alanından katlanan bir masa da oluverir.

5. Köşe Duvarlara Kitaplık Rafı

kose-duvar-kitap-rafi

Sınırlı alanın etkili bir şekilde kullanılması söz konusuysa, köşeler de değerlendirilmeli ve raf atılarak kullanım birimi oluşturulmalıdır.

6. Köşe A Form Kitaplık

kose-kitaplik

Bir odanın daha büyük bir köşesinde biraz daha fazla saklama ve görüntüleme alanına ihtiyaç duyarsanız duvara monte raflar yeterli olmayabilir. Bu köşe birim A form kitaplık, açık tasarımıyla boğmaksızın herhangi bir köşeye sığacak şekilde tasarlanmıştır.

7. Endüstriyel Stil Su Borusu Kitaplık

su-borusu-kitaplik

Endüstriyel stil su borusu kitaplık, evinize ekstra açık depolama alanı getirmekle kalmayıp aynı zamanda güçlü ve benzersiz bir dekor ifadesi yaratır.

8. Geometrik Kitaplık 

geometrik-kitaplik

Geometrik kitaplık, bir depolama birimi olarak hafif ama çok sağlam olmasını sağlayan alüminyum tabakalardan yapılmıştır, şık tasarımıyla kitaplık olmaktan çıkarak evinizde benzersiz bir dekorasyon ögesi oluşturur.

9. Merdiven Basamak Kitaplık

merdiven-basamak-kitaplık

Standart olmayan bu kitaplık, sınırlı alanda çok sayıda açık depolama alanı sağlayan oldukça kullanışlı ve şık bir modeldir.

10. Ağaç Form Kitaplık

agac-kitaplik

Bu küçük raflarla odanıza harika dekor dokunuşları ekleyin ve kitaplarınızı veya koleksiyonlarınızı sergileyin.

 

Sonrası Küçük Alanlar İçin En İyi 10 Kitaplık İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/kucuk-alanlar-icin-en-iyi-10-kitaplik.html/feed 0
Doğal Ahşap Kullanılarak Yapılabilecek 7 Rustik Dekor https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-kullanilarak-yapilacak-7-rustik-dekor.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-kullanilarak-yapilacak-7-rustik-dekor.html#respond Tue, 28 Feb 2017 11:39:52 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19792 1. Tekerlekli Kütük Tablalar Tekerlekler üzerindeki basit kesim kütükler, resimdeki korkuluk kenarında ilginç ve doğal ahşap bir sehpa niteliği ve oturma alanı özelliği taşıyor. Böyle büyük bir ahşap parçası için bir motorlu testereye ihtiyacınız olabilir, ancak sonuçlar buna değecek kadar iyidir. 2. Doğal Ahşap Peçete Yüzüğü Bu düğmeli küçük doğal ahşap dilimleri, sofranızın sunumunu güzelleştirmek için tercih edilebilecek …

Sonrası Doğal Ahşap Kullanılarak Yapılabilecek 7 Rustik Dekor İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
1. Tekerlekli Kütük Tablalar

kutuk-dogal-ahsapla-dekor

Tekerlekler üzerindeki basit kesim kütükler, resimdeki korkuluk kenarında ilginç ve doğal ahşap bir sehpa niteliği ve oturma alanı özelliği taşıyor. Böyle büyük bir ahşap parçası için bir motorlu testereye ihtiyacınız olabilir, ancak sonuçlar buna değecek kadar iyidir.

2. Doğal Ahşap Peçete Yüzüğü

dogal-ahsap-pecetelik-kutuk

Bu düğmeli küçük doğal ahşap dilimleri, sofranızın sunumunu güzelleştirmek için tercih edilebilecek en güzel detaylardan biri.

3. Huş Ağacından Mumluk

dogal-ahsap-kutuk-mum

Bu kolay 10 dakikalık proje için ihtiyacınız olan tek şey, huş ağacı dilimleri ve matkap veya matkap ucudur. Masa üzeri dekoru için, bu ağaç mumluklar sofranızın havasını değiştirecek.

4. Dekupaj Yapılmış Ahşaplarla Duvar Dekoru

dogal-ahsap-duvar-dekorasyonu

Ahşap dilimleri ve dekupaj tekniğiyle yapılan bu proje, bu tatlı ve renkli kuş temalı ahşap dilimleri, duvar dekorasyonunu tamamlıyor.

5. Doğal Ahşap Dilimi Bardak Altlığı

dogal-ahsap-dilimi-bardak-alti

Burada gördüğünüz gibi küçük doğal ahşap dilimlerine isimleri veya numaraları yazabilir farklı ahşap bardak altlıkları elde edebilirsiniz.

6. Doğal Ahşap Dilimi Basamak Taşları 

dogal-ahsap-basamak-taslari

Bu fikir, bize bir peri bahçesini hatırlatıyor. Bu şirin ve ucuz kütük bahçe adımlarının, bahçede yaratacağı şıklığı hayal etmek zor değil.

7. Dibi Boyalı Ahşap Mumluklar

kereste-mumluk-dogal-ahsap

Hobi olarak dibini parıltılı metalik boyalarla boyayarak estetik katacağınız doğal ahşap mumluklar, evinize rustik bir dekor detayı oluşturacak.

Sonrası Doğal Ahşap Kullanılarak Yapılabilecek 7 Rustik Dekor İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/dogal-ahsap-kullanilarak-yapilacak-7-rustik-dekor.html/feed 0
Aradığınız En İyi 20 Okuma Köşesi https://www.icmimaritasarim.com.tr/aradiginiz-en-iyi-20-okuma-kosesi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/aradiginiz-en-iyi-20-okuma-kosesi.html#respond Fri, 17 Feb 2017 10:39:30 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19703 Mükemmel okuma yeri bulmak kolay değil. Rahat okuma sandalyeleri ve okuma salonları bu işi yapabilir. Çünkü hevesli bir okuyucu uygun bir yere ihtiyaç duyuyor. Bu 20 köşe, köşe meraklıları için iyi okumanın adresi olduğunu gösteriyor. Bir kütüphane duvarında delik açmak, güneşli bir pencere çıkıntısına karşı salonda oturmak, bir hamak veya açık hava yatağına asmak veya kendi başınıza eşsiz …

Sonrası Aradığınız En İyi 20 Okuma Köşesi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Mükemmel okuma yeri bulmak kolay değil. Rahat okuma sandalyeleri ve okuma salonları bu işi yapabilir. Çünkü hevesli bir okuyucu uygun bir yere ihtiyaç duyuyor. Bu 20 köşe, köşe meraklıları için iyi okumanın adresi olduğunu gösteriyor. Bir kütüphane duvarında delik açmak, güneşli bir pencere çıkıntısına karşı salonda oturmak, bir hamak veya açık hava yatağına asmak veya kendi başınıza eşsiz bir okuma alanı bulmak istiyorsanız, sayfa çevirmeye neden olan bir nokta var; Akıl.

Hangi stilde okumanın ve okuma pozisyonunun sizin için en iyisi olduğunu görmek için, seçimlerimize bakmadan geçmeyin.

1.

kosegen-kitap-okuma

2.en-iyi-okuma-kosesi

3.dis-mekan-okuma-alani

4.cocuk-okuma-kosesi

5.beyaz-okuma-yatak

6.beyaz-okuma-tuneli

7.beyaz-okuma-odasi

8.beyaz-kutuphane-okuma-kosesi

9.beyaz-kucuk-siginak

10.beyaz-kitaplik-yatak

11.ahsap-yesil-yatak

12.yesil-okuma-kosesi

13.yarim-daire-okuma-kosesi

14.okuma-sandalyesi-1

15.okuma-sandalyesi

16.spiral-okuma-yeri

17.okuma-kosesi-sandalyesi

18.okuma-kosesi

19.okuma-alani

20. koridor-okuma-kösesi

 

Sonrası Aradığınız En İyi 20 Okuma Köşesi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/aradiginiz-en-iyi-20-okuma-kosesi.html/feed 0
En Romantik 12 Yatak Odası Tasarımı https://www.icmimaritasarim.com.tr/en-romantik-12-yatak-odasi-tasarimi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/en-romantik-12-yatak-odasi-tasarimi.html#respond Mon, 30 Jan 2017 13:18:56 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19763  1. ANTİKA YATAK BAŞLIĞI   Osborne & Little’s Tamara’da döşenen 19. yüzyıl İtalyan başlık, tasarımcı Jay Jeffers’ın Kaliforniya’daki bu Sonoma yatakhanesinin merkezidir. 2. KADINSI DETAYLARIN ÖNE ÇIKTIĞI YATAK ODASI TASARIMI Bir Palm Beach evinde, ana yatak odasının Loire demir yatağı Niermann Weeks’dedir ve pembe, kahverengi ve beyaz çarşaflar Restorasyon Donanımı’ndan gelmektedir. Mitchell Gold + Bob …

Sonrası En Romantik 12 Yatak Odası Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
romantik-yatak-odası-çiçekli

 1. ANTİKA YATAK BAŞLIĞI  

Osborne & Little’s Tamara’da döşenen 19. yüzyıl İtalyan başlık, tasarımcı Jay Jeffers’ın Kaliforniya’daki bu Sonoma yatakhanesinin merkezidir.

ayna-romantizm-yatak-odasi

2. KADINSI DETAYLARIN ÖNE ÇIKTIĞI YATAK ODASI TASARIMI

Bir Palm Beach evinde, ana yatak odasının Loire demir yatağı Niermann Weeks’dedir ve pembe, kahverengi ve beyaz çarşaflar Restorasyon Donanımı’ndan gelmektedir. Mitchell Gold + Bob Williams Thad kanepe, akla gelebilecek en yumuşak renkte döşenmiştir.

yeşil-romantik-yatak-odasi

3. PERİ MASALI TADINDA YATAK ODASI 

21. yüzyılın eski romantizm anlayışından etkilenmiş bir yatak odası tasarımıdır.

egzotik-romantik-yatak-odasi

4. GÜL ROMANTİZMİNİ TAŞIYAN YATAK ODASI 

Çiçek yatağından pencere panellerine kadar gül coşkusunu yansıtan oldukça romantik bir yatak odası.

ayna-romantizm-yatak-odasi

5. ROMANTİK DETAYLAR

Küçük romantik kıvrımların romantik dokunuşlara dönüştüğü bir yatak odası.

antika-yatak-odasi-tasarimi

6. ANTİKA YATAK ODASI

Susanne Hollis’in üretimi İngiliz Sömürge ahşap yatağı, Malibu’daki evinde İspanyol sömürge mimarisini tamamlayan güçlü bir romantik varlığa sahiptir.

romantik-yatak-odası

7. KIRMIZI VE GRİNİN BÜTÜNLÜĞÜ

Gri tonlamaların kullanıldığı halı, berjer, puf, abajur ve örtü detaylarının sıradanlığını kıran kırmızı yatak başlığı, romantik bir yatak odası bütünlüğü sağlıyor.

yatak-odasi-romantik

8. VENEDİKLİ YATAK BAŞLIĞI

“Kusursuz kadınsı ama yine de şık” tasarımcı Jonathan Berger’in, bir pazarlama yöneticisi ve onun dört kızı ile birlikte yaşadığı eski model için bir Brooklyn konağında dekorasyonunun sloganıydı.

Bu yatak odası, tam olarak bu sloganı yansıtmakta.
soft-romantik-yatak-odasi

9. PEMBENİN GÜCÜ

Tasarımcı Kelie Grosso, yatak odasını yumuşak tonlarda tasarladı ve pembe bir yastıkla ortama sıcaklık kattı.

mavi-romantik-yatak-odasi

10. TURKUAZ VE GÜZEL

Benjamin Moore tarafından duvarlar Dağ Sisi konseptinde boyandı. Kalan detaylarda da şıklığı tamamlayacak şekilde renk tonlaması yapıldı.

yatak-odasi-ahşap-romantik

11. ZARİF PEMBE

Connecticut’taki Greenwich’te bu yatak odasında insanı daha rahat ve konforlu hissettiren pembe bir ışıltı var. 

şık-romantik-yatak-odasi
12. ŞIK VE NAZİK 

New York’taki bir apartmandaki bu yatak odasında, gümüşi chinoiserie duvar kağıdı ve ipek ve şönil örtü kullanılmıştır. Saflık, zariflik ve zerafeti yansıtır.

Sonrası En Romantik 12 Yatak Odası Tasarımı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/en-romantik-12-yatak-odasi-tasarimi.html/feed 0
Çelik kasa nedir? Ucuz çelik para kasası nereden alınır? https://www.icmimaritasarim.com.tr/celik-kasa-nedir-ucuz-celik-para-kasasi-nereden-alinir.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/celik-kasa-nedir-ucuz-celik-para-kasasi-nereden-alinir.html#respond Fri, 27 Jan 2017 10:58:17 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19753 Çelik kasa, değerli eşyaların, para, altın, değerli evrak gibi eşyaların saklandığı metalden yapılmış ağır eşyadır. Kurumsal şirketlerde çokça kullanılan çelik kasalar kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Çelik kasa, personel soyunma dolabı, öğretmen dosya dolabı gibi ürünler imal eden Gökerler Çelik Eşya LTD. ŞT. bu gibi ürünleri temin etmek için en uygun yerlerdendir. Sektörde bilinen marka olmuş …

Sonrası Çelik kasa nedir? Ucuz çelik para kasası nereden alınır? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Çelik kasa, değerli eşyaların, para, altın, değerli evrak gibi eşyaların saklandığı metalden yapılmış ağır eşyadır.

Kurumsal şirketlerde çokça kullanılan çelik kasalar kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Çelik kasa, personel soyunma dolabı, öğretmen dosya dolabı gibi ürünler imal eden Gökerler Çelik Eşya LTD. ŞT. bu gibi ürünleri temin etmek için en uygun yerlerdendir. Sektörde bilinen marka olmuş ve referanslarıyla farkını ortaya koymuş olan bu kurumsal firmanın iletişim bilgilerine bu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Çelik kasa, soyunma dolabı ve dosya dolabı ürünlerini kendileri ürettikleri için piyasanın altında fiyatlara bulmak mümkündür.

Kurumlarda, personelin rahatlığını sağlamak adına birçok ürün kullanılmaktadır. Özellikle büyük ve kurumsal olan firmalar bu duruma çok daha fazla özen göstermektedir. Kurumsal kıyafet kullanan kurumlarda personelin kişisel eşyalarını muhafaza edebiliyor olması gerekmektedir. Peki, bu doğrultuda hangi ürünler üretilmekte, fiyatları ve kullanılabilirlikleri ne durumdadır bunları inceleyeceğiz. Çelik para kasası fiyatları ve modelleri görmek için bu bağlantıya tıklayınız.

Çelik Kasa ürünleri için 0212 612 13 27 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Çelik dosya dolabı modelleri ve dolap fiyatları ile ilgili ayrıntıları bağlantılara tıklayarak görebilirsiniz.

celik-kasa

 

Çelik kasa alırken nelere dikkat edilmelidir?

Güvenlik ihtiyacının seviyesi ve tipini belirleyin.

a.       Dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı güvenlik,

b.      Ev veya işyerinizde, çocuklara veya diğer çalışanlara karşı güvenlik,

c.       Yangına karşı güvenlik

Personelin Çalışma Hayatını Kolaylaştıran Ürünler

Özellikle hastanelerde kullanılan personel soyunma dolapları fazlası ile çeşitlilik göstermektedir. Hasta danışmanları, santral, vezne, hemşire ve hatta doktorlarında kullandığı bu dolapların çalışmaya başlamadan önce kurumsal kıyafetlerini giyen personelin kişisel kıyafetlerini muhafaza etmelerini sağlamaktadır. Soyunma odalarında güvenle kullanılan bu ürünlerin çeşitliliğine dikkat çekmek gerekirse, istediğiniz malzemeden gerek metal gerek plastik üretimi yapılmaktadır. Dolapların kilitlenebiliyor olması personelin mesai saatleri içerisinde eşyalarının ne durumda olduğunu düşünmelerini ortadan kaldırmaktadır.

Bunun yanı sıra dolaplarda askılık üretimi de yapılıyor olması özellikle doktorların giysilerinin kırışmadan saklanabiliyor olmasını sağlamaktadır. Önlüklerin, giysilerin ve hatta çantaların bile güvenle muhafaza edilebiliyor olması personeli mutlu edecektir.

Dolapları dilediğiniz şekilde ürettirebilir, renklerini kurumunuza uygun seçebilir hatta eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hastanelerin yanı sıra anaokullarında da kullanılan bu dolaplar okulun temasına uygun şekilde genellikle plastik malzemeden renkli olarak üretilmesi çocuklara da eğlenceyi yansıtmaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünlerin her geçen gün daha yaygın hale geldiğini unutmamalısınız.

Ürün ve Üretici

Evet, bu dolaplar kullanıcı için fazlası ile ihtiyaç haline geldi ve gelmeye devam ediyor. Peki, üretici bu ürünü ne şekilde üretiyor, hangi taleplere cevap veriyor ve fiyatlandırmaları ne durumdadır gibi birçok soru işareti oluşmaktadır.

 

Üreticini, tüketiciye sunacağı ürünün kalitesi ve uygun fiyatlı olması kullanıcı ile buluşmasını kolaylaştıracaktır. Kuruma uygun şekilde tasarım yaptırabilir ya da üreticinin ürettiği ürünleri tercih edebilirsiniz. Genellikle metal malzeme kullanılması güvenlik açısında da rahatlık sağlamaktadır. Metal modellerinde renkli seçenekleri bulunduğundan dolayı dilediğiniz renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü malzeme ile üretilmiş olmasından dolayı fiyatları orta derece de olup alacağınız ürüne göre bütçenizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü üreten birçok firma olduğundan dolayı tercihlerinizi genişletip bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.

celik-dolap

Tüketicinin, üreticiden talep etmiş olduğu her şeye yanıt verebiliyor olmak hem kazanç hem de müşteri portföyü açısından sizi mutlu edecektir. Sürekli hale gelmeye devam eden bu ürünün satışının her geçen gün artıyor ve her alanda kullanılabilir hale geliyor olması da üretimde devamlılığınızı sağlayacaktır. Malzemenin kaliteli olması ilk şartınız olurken, uygun fiyat ve fazla seçenek sunabilmekte fazlası ile önemlidir.

Renkli personel çelik soyunma dolabı satın almak ve kullanımını sağlamak tamamen firmanın nezdinde gelişecek bir durumdur. Personele yönelik yapılan bu rahat ve güvenli uygulamanın sizi de sorumluluktan kurtaracağını düşünmeli ve daha fazla zararlı çıkabileceğiniz durumları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacağını hatırlatırken, dilediğiniz şekilde kullanabileceğinizi de unutmamanızı isteriz.

Sonrası Çelik kasa nedir? Ucuz çelik para kasası nereden alınır? İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/celik-kasa-nedir-ucuz-celik-para-kasasi-nereden-alinir.html/feed 0
2016’nın En İyi 10 Evi https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-evi.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-evi.html#respond Thu, 29 Dec 2016 17:35:53 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19687 2016 yılı bitiyorken bu yılın en iyi 10 evi olarak, çatıda bir piramit bahçesine sahip bir ev stüdyosu ve sonsuzluk havuzuyla pastoral bir yağmur ormanı hissi veren ev gibi heyecan vericileri seçiliyor.  Jungle House, BREZİLYA Antsy Plum, AMERİKA Cabin Knapphullet, NORVEÇ Santana House, MEKSİKA Garden House, AMERİKA Pedro Reyes House, MEKSİKA House in Utsunomiya, JAPONYA Retreat in …

Sonrası 2016’nın En İyi 10 Evi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
2016 yılı bitiyorken bu yılın en iyi 10 evi olarak, çatıda bir piramit bahçesine sahip bir ev stüdyosu ve sonsuzluk havuzuyla pastoral bir yağmur ormanı hissi veren ev gibi heyecan vericileri seçiliyor. orman-evi-brezilya-2

Jungle House, BREZİLYA

en-iyi-10-ev-coppin-dockray

Antsy Plum, AMERİKA

norvec-tatil-evi

Cabin Knapphullet, NORVEÇ

santana-evi-meksika

Santana House, MEKSİKA

bahce-evi-amerika

Garden House, AMERİKA

ev-meksika-pedro-reyes

Pedro Reyes House, MEKSİKA

japonya-ev

House in Utsunomiya, JAPONYA

inziva-ev-uruguay

Retreat in Finca Aguy, URUGUAY

hareket-eden-hindistan

Moving Landscapes, HİNDİSTAN

dis-ev-amerika

Outhouse, AMERİKA

Sonrası 2016’nın En İyi 10 Evi İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-evi.html/feed 0
2016’nın En İyi 10 İç Mekanı https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-ic-mekani.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-ic-mekani.html#respond Wed, 28 Dec 2016 20:33:05 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19674 2016’daki inceleme için ABD editörü Dan Howarth tarafından seçilen yılın en iyi iç mekan tasarım projeleri arasında, bir dizi-film yönetmeni için bir Londra dairesi ve mantarla kaplı bir kalp kliniği bulunuyor. Theatrical Apartmanı, İNGİLTERE Mimarlık firması APA, bir Londra depo alanını iki tiyatro ve film yönetmeni için, bir film arşivi ve banyo bulunan ham çelik hacim ekleyerek …

Sonrası 2016’nın En İyi 10 İç Mekanı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
2016’daki inceleme için ABD editörü Dan Howarth tarafından seçilen yılın en iyi iç mekan tasarım projeleri arasındabir dizi-film yönetmeni için bir Londra dairesi ve mantarla kaplı bir kalp kliniği bulunuyor.
londra-apartman
Theatrical Apartmanı, İNGİLTERE

Mimarlık firması APA, bir Londra depo alanını iki tiyatro ve film yönetmeni için, bir film arşivi ve banyo bulunan ham çelik hacim ekleyerek bir daireye dönüştürdü. Binanın orijinalindeki yangın kapılarından etkilenen siyah metal bir küp, banyo, film ve kitap arşivi ve çamaşırhane barındıran Clerkenwell apartmanının ortasına eklendi.

bangkok-yesil-mekan

Green 26 Ofisi, TAYLAND

Yeşilin sıçramaları, farklı alanlardan görülebilen yeni bir iç avluya sahip olan bu TV yapım ofisi boyunca kullanılmaktadır. Bangkok merkezli Anonymstudio, Tayland’ın başkentinde tek katlı bir mekanı yeniden düzenledi ve mevcut bir ön lobiye avlu, kullanışlı bir geçit ve ofis ekledi.

chi-q-restaurant-cin

Chi-Q Restorantı, ÇİN

Çinli stüdyo Neri & Hu, uzun bir topluluk masası ve Şanghay’ın Kore yemeklerine servis veren Chi-Q restorantının aydınlatmasını tasarladı. İç mekan, stüdyonun restoranın merkezinde “dramatik ama çoğu zaman ihmal edilen atriyum” olarak adlandırdığı şey etrafında dönüyor.

11-howard-otel-amerika

11 Howard Oteli, AMERİKA

Danimarka stüdyosu Space Copenhagen, Manhattan’ın SoHo bölgesindeki 221 odalı otel için taş, ahşap ve deri kullanarak kendi iç mekanlarını tamamlayan özel tasarım mobilyalar yarattı. Ekip, konuk odaları için doğal malzemeler ve sessiz bir palet seçerek New York otelini tipik Danimarkalı tasarımla zenginleştirmeyi amaçladı.

studyo-usa

Acne Studios, AMERİKA

İngiliz tasarımcı Max Lamb, New York City’deki Acne Studios yeni mağazası için heykel mobilyaları ve renkli kilimlerini yarattı. (Henüz markanın en büyük açılışı.) İsveç moda markasının yaratıcı yönetmeni Jonny Johansson ile birlikte tasarlanan iç mekanları, siyah asfalt zemin ile kontrast oluşturan altın renkli iç duvarlara sahip.

saglik-klinigi-isvec

Hirslanden Sağlık Kliniği, İSVİÇRE

İsviçre stüdyosu Dost, 1960’lı yılların sonuna doğru restorantını, mantarla kaplı hücrelere ve bekleme odalarına sahip bir kalp arıtma merkezine dönüştürdü. Firma, İsviçre şehrindeki mevcut bir binanın iki katına yayılmış olan 260 metrekarelik alanın mevcut odalarını ve koridorlarını yeniden düzenledi.

butik-cin

Heike Moda Mağazası, ÇİN

AN Design’in kurucuları Shanwei Weng ve Jiadie Yuan tarafından tasarlanan Heike moda konsept mağazası, Hangzhou’da depo benzeri bir alan kaplar.

ofis-galeri-danimarka

Kinfolk Ofis ve Galeri, DANİMARKA

Danimarkalı stüdyo Norm Architects, Kopenhag’daki Kinfolk dergisi için galeri ve çalışma alanını oluşturmak için hem İskandinav hem de Japon tasarımından etkiler aldı.

ofis-cafe-canada

Crew Ofis ve Cafe, KANADA

Montreal’in tarihi merkezinde yer alan bu eski banka, yerel bir mimar Henri Cleinge tarafından bir teknik start-up için ofis ve serbest çalışanlar için bir cafe haline geldi.

apartman-nana

Nana Apartmanı

Mermer banyolar ve sade mobilyalar, dönemin kalıplarını ve restore edilmiş ahşap döşeme masalarını, yakın zamanda yerel ofis Rar Studio tarafından yenilenmiş olan bu rıhtıma yakın Lizbon pansiyonunda tamamlarlar.

 

Sonrası 2016’nın En İyi 10 İç Mekanı İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/2016nin-en-iyi-10-ic-mekani.html/feed 0
20 Şık Siyah&Beyaz Mutfak Tasarımları https://www.icmimaritasarim.com.tr/20-sik-siyahbeyaz-mutfak-tasarimlari.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/20-sik-siyahbeyaz-mutfak-tasarimlari.html#respond Sat, 10 Dec 2016 13:35:12 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19627 Siyah beyaz iç mekanları reddetmek imkansızdır. Onlar çarpıcı, önemli ve çok amaçlıdır. Genellikle merak uyandıran mimari elemanlar ve aksesuarlar, ilgi odağı olacak bir noktaya konumlandırılabilir. Bu yazı, en önemli avantajı gri tonlaması olan 40 ilgi çekici muftağı içerir. Burada minimalistik desen ve dekor seçeneklerinin aralıklarını göreceksiniz. İyi mobilya ve aydınlatma fikirlerinin bolluğu sizi düşündürecek. İnce bir zekayı …

Sonrası 20 Şık Siyah&Beyaz Mutfak Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Siyah beyaz iç mekanları reddetmek imkansızdır. Onlar çarpıcı, önemli ve çok amaçlıdır. Genellikle merak uyandıran mimari elemanlar ve aksesuarlar, ilgi odağı olacak bir noktaya konumlandırılabilir. Bu yazı, en önemli avantajı gri tonlaması olan 40 ilgi çekici muftağı içerir. Burada minimalistik desen ve dekor seçeneklerinin aralıklarını göreceksiniz. İyi mobilya ve aydınlatma fikirlerinin bolluğu sizi düşündürecek.

siyah-beyaz-mutfak

İnce bir zekayı yansıtan geometrik etkiler, bu mat siyah mutfağı yaşama sunar. Ayakta duran beyaz hacim, ışığın işareti gibi kalıyor ve şık dikey bir bahçe etkisi veriyor.

siyah-üzeri-siyah-mutfak

Siyah üstüne siyah mutfaklar oldukça cesur görünüyor. Zıtlık ve derinlik için farklı desenler de kullanılabilir. Yakında bulunan yeşil bir halı ve ıssız dikey bir bahçe, bu koyu ve sofistike stile renk getiriyor.

doğal-ahşap-kabinetli-gri-mutfak

Ahşap, klasik stil mutfakları sınırlamıyor. Burada, yumuşatılmış tonlar, doğal estetik bir görünüme katkı yapıyor.

siyah-beyaz-mutfak-içinde-ahşap-ada

Bu örnek, ahşap kullanılan bir diğer mutfak örneği, siyah-beyaz tema tonlanmış aynı zamanda sıcaklık katan dokunuşlar yapılmış.

geometrik-gri-tonlamalı-mutfak

Beyaz geometrik desenler hemen gözleri yakalıyor. Her bir panel arasındaki gölgeler, siyah kahvaltı barını ve gri sandalyeleri tamamlıyor.

minimalist-siyah-beyaz-mutfak

Minimalist mutfaklar, çoğunlukla, odak noktası olarak kullanılmak üzere, heykel veya başka türlü dikkat çekici ilave bir türden yararlanır. Bu amaçla düşünülüp yaratıcı yönlendirilmiş asılı ışıklar, adaya dekorasyon ve işlevsel bir geliştirme olarak kullanıyor.

ultra-siyah-beyaz-mutfak

Aynı teknik, farklı yaklaşım… Bu mutfağın odak noktası yine bir ışıktır, ancak bu arka plana karşıtlığı nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Her iki mutfaktaki tabureler, Patricia Urquiola’nın Son Dakika koleksiyonundan alınmıştır.

renk-engelleyen-siyah-beyaz-mutfak-kombinasyonu

Renk engelleme, siyah beyaz iç mekanlar için de geçerli olan bir tekniktir. Burada, tamamen beyaz bir mutfak adası düzenini kullanılıyor ancak yemek odası masasında siyah koltuklar ve asılı ışıklarla çarpıcı bir izlenim bırakıyor.
beyaz-mutfak-adası-mat-tezgaharası
Parlak yüzeyler, hem doku hem de ton kullanılan mat siyah duvar ile zıttır.
mat-siyah-bakır-mutfak
Muhteşem malzemeler, bu mutfağı bir sonraki seviyeye taşıyor. Modern temaya ve yapıya rağmen, pirinç ve mermer bol miktarda klasik lüks sunmaktadır.
gri-tonlamalı-saksı-bitkileri
Mutfak adasının üzerindeki çoklu satır bölmeler, ev sahiplerine bol taze otlara erişim avantajını veriyor.
siyah-bar-kombinasyon
Bu mutfak çok dar bir alanı kaplıyor ve kısıtlı renk temasından daha temiz bir görünüm kazandırır.
siyah-beyaz-mutfak
İşte aynı mutfağa diğer açıdan bakış. Ahşap zeminlerin, cilalı mermer ile nasıl değiştiğine şahit oluyoruz.
black-chevron-floors-in-kitchen
Bu mutfağın kahvaltı köşesi bulunmamakla birlikte, yemek masası, adaların bir uzantısı haline gelmesini sağlayan kendine yeten “zemini” sayesinde tasarımın genel bir parçası olarak görünüyor.
modern-geometrik-mutfak
Eşsiz açılar bu geometrik beyaz adaya belirgin ultra-modern bir estetik verir.
minimalist-mutfak
Siyah zeminler, katı beyaz mutfak yüzeylerine karakter katar.
beyaz-mutfak
Bembeyaz bir mutfakta, gri tezgah güzel bir dokunuş.
siyah-mutfak
Güçlü dokular, ışıkla oynar ve bu mat kömür dolaplarına daha fazla çeşitlilik getirir. koyu-ahşap-beyaz-mutfak
Koyu renk ahşap, özellikle beyaz ve siyah dolaplarla eşleşen geleneksel ve çarpıcı bir seçimdir.
modern-gri-tonlu-mutfak
Ultramodern mimari siyah, beyaz, ahşap ve cam ile birleştirilerek basit görünen ancak tonlarca ayrıntıyı takdir eden bir mutfak estetiği oluşturur.

 

Sonrası 20 Şık Siyah&Beyaz Mutfak Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/20-sik-siyahbeyaz-mutfak-tasarimlari.html/feed 0
25 Çarpıcı Modern Minimalist Salon Tasarımları https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari.html https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari.html#respond Tue, 29 Nov 2016 11:31:51 +0000 http://www.icmimaritasarim.com.tr/?p=19597 Minimalist salon tasarımları alan darlığında daha çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dar alana sahip bir salonu tasarlarken mobilyayı hiç bir zaman göz ardı edemezsiniz. Alanı dar olan bir salon için modern şık bir koltuk takımı veya L şekli köşe takımı sizi bir hayli rahatlatıyor. Salon tasarımında birbirleriyle etkileşimde olan iki mobilya modeli olan koltuk ve tv …

Sonrası 25 Çarpıcı Modern Minimalist Salon Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
Minimalist salon tasarımları alan darlığında daha çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dar alana sahip bir salonu tasarlarken mobilyayı hiç bir zaman göz ardı edemezsiniz. Alanı dar olan bir salon için modern şık bir koltuk takımı veya L şekli köşe takımı sizi bir hayli rahatlatıyor. Salon tasarımında birbirleriyle etkileşimde olan iki mobilya modeli olan koltuk ve tv üniteleri de bir hayli önemlidir.

25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-1 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-2 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-3 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-4 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-5 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-6 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-7 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-8 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-9 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-10 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-11 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-12 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-13 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-14 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-15 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-16 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-17 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-18 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-19 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-20 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-21 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-22 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-23 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-24 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-25 25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari-26

 

Sonrası 25 Çarpıcı Modern Minimalist Salon Tasarımları İç Mimari Tasarım ilk ortaya çıktı.

]]>
https://www.icmimaritasarim.com.tr/25-carpici-modern-minimalist-salon-tasarimlari.html/feed 0