Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Aksesuar » Evinizin Vazgeçilmeyen Aksesuarı Sehba Tasarımları

Evinizin Vazgeçilmeyen Aksesuarı Sehba Tasarımları

Salonlarımızın ve oturma odalarımızın olmazsa olmazların en başında eksikliğini hissettiğimiz tek aksesuar orta sehbadır. Orta sehba modelleri çok farklı mimari tasarımlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyorsunuz. İçerisinden zigon ve puf çıkan modelleriyle ilginç tasarım harikalarıyla karşılabilirsiniz. Renk kombinasyonları olsun cam ve ahşabın birleşimi olsun evinizin her köşesinde dekorasyon harikaları  yaratabilirsiniz.

 

bonsai-coffee-table computer-coffee-table custom-coffee-table dollhouse-coffee-table dragon-coffee-table engine-coffee-table fireplace-coffee-table fishbowl-coffee-table gold-balloon-coffee-table green-gem-coffee-table large-wooden-coffee-table living-coffee-table modern-coffeetable mossy-coffeetable organized-coffee-table ottoman-coffeetable sleek-coffee-table terrarium-coffeetable topographic-coffee-table white-simple-coffee-table

Bir önceki yazımız olan Dengeli Kitaplık başlıklı makalemizde dengeli tasarımlar, dikdörtgen kitap ve kare kitaplık hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Mimarlar ve Tasarımcılar İçin Hediyeler

Eğer mimar, iç mimar veya tasarımcı arkadaşınız , sevgiliniz varsa bunları hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. …

mozaik_kaplama_uygulama_alanları

Cam Mozaik Kullanım Alanları

Cam Mozaik Kullanım Alanları Nelerdir?             Tüm iç ve dış mekan duvar yüzeyleri             Mutfak …

%d blogcu bunu beğendi: