Çarşamba , 2 Aralık 2020
Breaking News
Home » Tag Archives: iç mimarlık dekorasyon

Tag Archives: iç mimarlık dekorasyon

Duvar Sanatı Dekorasyon Fikirleri

  Sıradışı duvar sanatı dekorasyon fikirleriyle boşlukları en güzel şekilde değerlendirmeniz için birkaç tasarım paylaşmak istedim.  Duvarlarınızı dekoratif duvar kağıtlarıyla, tablolarla ve modern kitaplık çözümleriyle doldurabilirsiniz. Yararlı olması dilekleriyle.

Read More »

İç Mimarlık ve Dekorasyon

  Günümüzün çoğu zamanını geçirdiğimiz ve mutluluk bulduğumuz evlerimizde en önemli olan şeylerden biri dekorasyon ve ferah bir görünüm kazanmasıdır. Bu sayede insanlar evlerinde huzur dolu bir ortam yaşarlar. Dekorasyon konusunda aslında insanların en çok önem verdikleri evlerinin dışında bulunduğu mekânlar, gittikleri yerlerdeki dekorasyonun güzelliği ve ferahlatıcılığıdır. İç mimarlık bir yapının içerisin de bulunan kişilerin görünüm ve estetik bakımından memnun …

Read More »

Doğal Ahşap; Modern Ev Ofisi Koleksiyonu

Ev Ofisi çözümlerinde nelere dikkat etmeliyiz ?  Minimalist tasarımlarla iç mekanınızı ofis ortamına dönüştürebiliriz. Çalışma ortamınızı kullandığınız renk seçimiyle ve kaplama seçimiyle verimli bir odaya çevirebilirsiniz. Tasarımlarda ise fonksiyonel çizgilerden yola çıkarak birden fazla ihtiyacınızı bir ünitede toplayabilirsiniz. İç Mimarlık ve Dekorasyon'daki  yeniliklerini İç Mimarlık Portalımızı takip ederek fikir sahibi olabilirsiniz.  

Read More »