Salı , 27 Temmuz 2021
Breaking News
Home » Tag Archives: 2016 modern daire tasarımları

Tag Archives: 2016 modern daire tasarımları

Modernist Mimarlığa Meksika’da Atmosferik Yaklaşım

Modernist mimari (aynı zamanda Uluslararası Stil olarak da bilinir), ince çizgisel formlar, açıkta kalan metal çerçeveler tarafından tanımlanan beton kaplama sıkı işlevselcilik, aşırı minimalist alanlarda yol açtığı algı nedeniyle genellikle tereddüt ile küçük süsleme, organik atmosferik dokunuşlar sonsuz uyarlanabilir: Ama José Juan Rivera Río’da bulunan bu güzel evler, bu ikonik mimari tarz ile daha da canlı görülmektedir.

Read More »

Cristiano Ronaldo’nun 18,5 Milyon Dolarlık Evi

New York Manhattan Beşinci Cadde’de bulunan Trump Tower’daki daire  2500 metrekare. L şeklinde olan daire  maksimalizm tarzını en iyi bilen Juan Pablo Molyneux tarafından tasarlanmış. Central Park manzaralı bu 18,5 milyon dolarlık evin eski sahibi Alessandro Proto imiş. Bir futbolcunun sık olabileceğini kanıtlayan tasarım harikası bir mekanda gezmeye ne dersiniz?

Read More »

MİNİMALİST ALANLARDA BEYAZIN MUHTEŞEM ZARAFETİ

  Bu tasarımda sık sık kullanılan beyaz renk, modernlik, zarafet ve düzgünlük, somut bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Siyah veya koyu renkli bir evde beyaz renkli ürünleri serpiştirmek ilham verici bir görsellik meydana getiriyor. İşte şahane bir zıt renk tasarım örneği… somut bir örneği olarak görülüyor. Siyah veya koyu renkli bir evde beyaz renkli ürünleri serpiştirmek ilham verici bir görsellik …

Read More »

Nötr Renk Yelpazesiyle Doğal İlham Verici 5 Ev.

Modern bir izlenim bırakmak için yapılabilecek değişiklikler veya güncellemeler için esnekliği olabildiğince bol bırakmak tasarımcılar için mükemmel bir seçimdir. İlham veren doğa ve nötr renkler eşliğinde sıcak bir ortam oluşturmak insana huzur vermekte. Sessiz çiçek tonlar, göz kamaştırıcı mücevher tonları, ya da eskimiş ahşap ve temel kahverengi ile süslemek, bu renk koordine evlerin her birine farklı bir yaklaşım getiriyor.

Read More »

MODERN EVLERİN KÖŞE TAKIMI TASARIMLARI

2016 yılının yeni trendleri olarak tasarımcıların ev, işyeri ve ofislerin iç mekanların da kullanımı rahat modern yaşamımıza uygun çizimler yapmaktadırlar. Evlerin iç mekanın da modern yaşantımıza uygun çizgiler kullanılarak odalar içerisin de birbirine uyumlu mobilya ve aksesuarlar kullanılmıştır. Modern evlerin oturma odaların da genellikle en rahat olacağımız yer olarak bilindiği için geniş alan içerisinde konforlu ve kullanımı kolay mobilyalar kullanılmaktadır. …

Read More »