Pazartesi , 27 Eylül 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Eski Bir Evin Yenilenme Projesi

Eski Bir Evin Yenilenme Projesi

Bu proje 40 yaşındaki eski bir dairenin yenilenme projesi çerçevesinde yeniden tasarlanıp dizayn ediliyor. Mimar CHI-TORCH, evin geçmişine saygı için eski birçok yeri, malzemeyi ve ayrıntıları gururla göstermek ve korumak için bilinçli çaba sarf etmiştir.

CHI-TORCH özellikle dış manzarayı maksimum görmek ve iç mekanın güneş ışığından daha fazla yararlanmasını sağlamak için pencere kirişlerini azaltmaya çalışmış.

Çelik, metal ve eski balıksırtı parke, doğal bitmemiş tuğla işleri, aydınlatma, gadget veya el yapımı mobilyalar antik şık bir görünüm verme fikri sonucudur.

Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (1) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (2) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (3) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (4) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (5) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (6) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (7) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (8) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (9) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (10) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (11) Eski Bir Evin Yenilenme Projesi (12)

Bir önceki yazımız olan Java Adasında Doğal Tropikal Bir Mekan başlıklı makalemizde 15 Renkli Modern Mobilya Tasarımları, ahşap iç mekan tasarımları ve tropikal hayat hakkında bilgiler verilmektedir.

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: