Cumartesi , 6 Mart 2021
Breaking News
Home » Yaşama Alanı » Banyo Dekorasyonları » Egzotik Ve Otantik Lüks Banyo Tasarımları

Egzotik Ve Otantik Lüks Banyo Tasarımları

Bir evin genel tasarımının en önemli parçaların en başında gelen banyo, biz insanların rahatlığın ve konforun burada en ince ayrıntısına kadar düşünülmesini isteriz. Banyonuzda egzotik, tarihsel yada otantik havalar hissetmek isteyenler için mimarlarımız hız kesmeden yeni tasarımlar çizmeye devam ediyor. Banyonuz da jakuzi veya farklı duşakabin modelleri, lavabolar da kullanılan lüks tasarım harikaları ile banyo keyfi yapmak artık en büyük eğlenceniz olacaktır.

egzotik-lüks-banyo-tasarımları (1) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (2) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (3) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (4) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (5) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (6) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (7) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (8) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (9) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (10) egzotik-lüks-banyo-tasarımları (11)

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 30 Olağanüstü Tasarım Harikası Lavabo Modelleri başlıklı makalemizde lavabo modelleri, lavabo tasarımları ve tasarım harikası lavabo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonu için araştırma yapan tasarımcılara ilham kaynağı olabilecek banyo tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz. Yararlı olması …

Tuğla Duvarlar ile 39 Şık Banyo Tasarımı

Tuğla duvarlar dekorasyon için ideal seçimdir. Doğal kaplamalar;  endüstriyel anlamda dokunuşlar gerektirmiyor.  Aynı zamanda çok …

%d blogcu bunu beğendi: