Cumartesi , 27 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » EBAY ŞİRKETİNİN İÇ MEKAN TASARIMI

EBAY ŞİRKETİNİN İÇ MEKAN TASARIMI

İnternet dünyasının alışveriş konusun da giderek artan rekabet web tasarımcılarının da bu konuda farklı arayışlara ve yeniliklere ihtiyacı olduğunu göstermektedir. ebaY web sitesi de bu alışıla gelmiş siteler arasından kendini en üst seviyeye çıkarmak adına tüm imkanları kullanmaktadır. Türkiye de kendine iyi bir yer edinmek adına 2000 m2 alanı kapsayan açık ofis tarzında bir tasarım oluşturmuştur. Ebay şirketinin tasarımında küresel çağın farklılıklarını uygulayarak giriş holü ve sosyal tesisler, ana açık ofis alanı, toplantı yerleri ve teknik hizmet alanları olmak üzere geniş bir yol akımı düzenlenmiştir. İlk giriş holünde atmosferin ahşap ile kombinasyonu görselliğin ne kadar cezbedici olduğunu göstermektedir. Sosyal alanın ve ziyaretçiler için hazırlanan alanların rahatlığı ve huzur verici görünmesi ne kadar başarılı bir ortam yarattığını göstermektedir. Çalışanlarının performanslarını en iyi şekilde sunmaları ve artırmaları adına tüm sosyal imkanların bir arada sunulduğu ayrıca renkli konseptler kullanılarak ruhunuzu dinlendirerek daha iyi işler çıkartmalarını yeni fikirler üretmelerini sağlamaktadır. Kurumsal kimliğini şirketin genel olarak sunduğu imkanlar ile karşılaştırılırsa mükemmel bir iş çıkartılacağını görebilirsiniz.

ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (1) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (2) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (3) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (4) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (5) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (6) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (7) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (8) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (9) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (10) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (11) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (12) ebay-şirketinin-modern-içmekan-mimari-tasarımları (13)

Bir önceki yazımız olan 3 YATAK ODALI DAİRE KAT PLANLARI başlıklı makalemizde 3 yatak odalı daire tasarımları, 3 yatak odalı kat planları ve iç mekan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Kalmak İsteyeceğiniz Muhteşem Manzaralı 40 Nefes kesen Oda

Manzaralı bir eve veya odaya yüksek bir fiyat ödeyerek sahip olmak her zaman  açıklanabilir bir …

Merdivenleri Canlandıran Sıradışı Eklektik Tasarımlar

Eklektik merdiven tasarım stiliyle yeni bir iç tasarım koleksiyonuna hoş geldiniz. Bu koleksiyon özellikle 18 …

%d blogcu bunu beğendi: