Pazartesi , 8 Mart 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Dekorasyon » DUVAR KAĞIDIYLA DEKORASYON TASARIMLARI

DUVAR KAĞIDIYLA DEKORASYON TASARIMLARI

İç mekan tasarımlarının dekorasyonun da yağlı boya artık yerini yeni trend olan duvar kağıtlarına bırakmaktadır. Duvar kağıdı dekorasyonların da iç mekanınızın her odasında farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Dekoratif, modern duvar kağıdı modelleri ile sanat harikası mekanlar yaratmak artık çok kolay. 3 boyutlu yeni duvar kağıtları ile odanızda başka bir hayat yaşayabilirsiniz. .Duvar kağıdı dekorasyonların da hem maliyet açısından hem zengin çeşit imkanlarıyla en çok tercih edilen bir tasarım malzemesi olarak düşünülmektedir. Temizlik açısından çok kullanışlı olan bu dekoratif malzeme istediğiniz zaman yada sıkıldığınız zaman farklı bir dekor uygulamak çok kolaylaşmıştır. Evinize aldığınız yeni bir mobilya için bile farklı ambiyanslar ve büyüleyici tarzlar uygulanabilmektedir.

duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (17) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (18) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (1) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (2) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (3) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (4) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (5) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (6) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (7) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (8) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (9) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (10) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (11) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (12) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (13) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (14) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (15) duvar-kağıdıyla-dekorasyon-tasarımları (16)

 

Bir önceki yazımız olan SANATSAL TARZDA ÇAĞDAŞ İÇ MEKAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde çağdaş iç mekan tasarımları, çağdaş mimari tasarımlar ve sanatsal mekan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

İç Dekorasyonda Nefes Kesen Taş Mozaik Sanatı

İç dekorasyonda yeni bir tarz yakalama adına çok farklı kalite ve tarzda  kullanılmaktadır. Fiber glas …

Kalmak İsteyeceğiniz Muhteşem Manzaralı 40 Nefes kesen Oda

Manzaralı bir eve veya odaya yüksek bir fiyat ödeyerek sahip olmak her zaman  açıklanabilir bir …

%d blogcu bunu beğendi: