Perşembe , 29 Şubat 2024
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

Doğal ahşap mobilyalar, evinize zarif ve estetik bir dokunuş katar. Aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra eviniz için doğru görünümü bulacak ve doğal ahşap mobilya modelleri bakmaya başlayacaksınız.

1. GÜÇ VE DAYANIKLILIK

IMG_1932
Mobilyalarınızı seneler yıpratır. Bir mobilya dayanıklı unsurlara sahip olmalı ki, gelecek yıllara meydan okuyabilsin. Mobilya her gün kullanılan bir şeydir, bu yüzden güçlü olması gerekir. Eğer mobilyanız doğalsa, sadece yıllar değil, on yıllarca sürebilecek güce ve dayanıklılığa sahip olacak.

2.BAKIMIMG_8434
Mobilya bakıma ihtiyaç duyar. Mobilyanızı satın alırken yüklü bir fiyat ödeyebilirsiniz, ancak sonunda size daha pahalıya patlamaması önemli. Mobilya doğal ahşap ise, bakım yenileme masrafıyla başa çıkmak oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey tik yağı, sabun ve ılık sudur. Bu basit malzemelerle doğal ahşap mobilyanız yenilenmiş olacak.

3.ESTETİK VE İŞÇİLİK
IMG_1916

Mobilya doğal olduğu takdirde, doğal bir güzellik taşır. Özellikle metal mobilya detayları ürünün yapısına zarafet katar. Mobilyada kusursuz efekt yaratmak için, hem sanatsal hem de beceri gerekir. Doğru yapılırsa, o zaman evinizde, ofisinizde, mağazanızda yer edinecek en şık parçalardan biri olacaktır.

About İrem Bayram

Mimar

Check Also

İnter Mobilya’dan Yepyeni Bir Konsept : Kuğu Oturma Grubu

Kuğu Koltuk Modeli şıklığın ve rahatlığın maddi tasviridir. Böyle bir koltuk modeli evinize ayrı bir hava katacaktır.  …

çiçekli-oturma-odaları-2015

Çiçekli Oturma Odasında Mükemmel Fırsat

Klasik ve modern tasarımın bir arada kullanıldığı Ceren Oturma Odası Takımı şık ve romantik görüntüsü ile oturma …