Cumartesi , 27 Kasım 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » DENİZ KENARINDA MÜSTAKİL EV TASARIMLARI

DENİZ KENARINDA MÜSTAKİL EV TASARIMLARI

Hayat mücadelesinin yaşandığı 21. yüzyılda günün tüm yorgunluğunu, çevrenizdeki ses gürültülerini ve temiz bir hava solumak adına yeşil alanlarda doğayla iç içe, denize sıfır müstakil evler de rahatlığın tadını çıkartabilirsiniz. Özel mimari tasarımlar kullanılarak inşaa edilen bu evler ortalama olarak 500m2 civarında alan üzerine yapılmaktadır. Yüksek tavan konseptler kullanılarak ev içerisinde lüks ve yatıştırıcı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Modern yaşam alanları için kat planı kullanılarak merdiven ile evinizin kullanım alanını daha geniş gösterebilirsiniz. Mutfak ve yemek odaları konsept olarak sade görülse de kahvaltı barına sahip çizgisiyle zenginleştirilmektedir. Duvarlar da kullanılan doğal taş görünümlü paneller ile zeminlerde ahşap lambri kullanılması ortamın iç açıcı renklerini gösteriyor. Banyo ve lavabo tasarımı oldukça geniş ve sade çizgisiyle ferah bir şekilde suyun doğallığını yaşayabilirsiniz.

House_P modern-müstakil-ev-tasarimlari (2) modern-müstakil-ev-tasarimlari (3) modern-müstakil-ev-tasarimlari (4) modern-müstakil-ev-tasarimlari (5) modern-müstakil-ev-tasarimlari (6) modern-müstakil-ev-tasarimlari (7) House_P House_P modern-müstakil-ev-tasarimlari (10) modern-müstakil-ev-tasarimlari (11) modern-müstakil-ev-tasarimlari (12) modern-müstakil-ev-tasarimlari (13) modern-müstakil-ev-tasarimlari (14) modern-müstakil-ev-tasarimlari (15) modern-müstakil-ev-tasarimlari (16) modern-müstakil-ev-tasarimlari (17) modern-müstakil-ev-tasarimlari (18) modern-müstakil-ev-tasarimlari (19) modern-müstakil-ev-tasarimlari (20) modern-müstakil-ev-tasarimlari (21) modern-müstakil-ev-tasarimlari (22) modern-müstakil-ev-tasarimlari (23) modern-müstakil-ev-tasarimlari (24) modern-müstakil-ev-tasarimlari (25)

Bir önceki yazımız olan 2016 YILINA ÖZEL YEMEK ODASI TASARIMLARI başlıklı makalemizde 2016 yemek odası tasarımları, modern yemek odası tasarımları ve yemek odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Salonların Muhteşem Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evin daha doğrusu salonun ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanlar sadece yemek yemek istediğinizde kullanabileceğiniz bir …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

%d blogcu bunu beğendi: