Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Aksesuar » Dekoratif Puf Modelleri
Dekoratif Puf Modelleri

Dekoratif Puf Modelleri

Dekoratif Puf Modelleri

Hafta sonları rahat bir mekanda oturmayı ve dinlenmeyi herkes hayal ediyordur. Kullanılan birkaç tasarımla mekanın havasını değiştirebilir , zenginlik katabilirsiz. Maliyeti az olan pufları mekanınızın bir köşesine dizebilir ve mekan içerisinde yeni bir mekan çözümü yapabilirsiniz. Bu dekoratif çözümleri oturma odalarında yada çoçuk ve oyun odalarında uygulayabilirsiniz. Puf seçimlerinizde deformasyon süresi geç olan kumaş/deri 'leri seçmeniz kullanım süresini olumlu etkileyecektir.

İşte Dekoratif Puf Çeşitleri ;

Bir önceki yazımız olan Geometrik Hatlar ile Ceviz Kaplamalı Fütüristik Dolap Tasarımı başlıklı makalemizde depolama kabini sistemleri, dolaplar ve fütüristik dolap hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

Mobilya ve dekorasyon konusunda yapılan yeni tasarım modelleri ve mimari tasarımlar giderek farklılaşmaya yol açmaktadır. …

chester 2015

En Çok Satılan Chester Koltuk Takımı

Dekorasyonda klasik bir anlayıştan yana olanların rahatlıkla tercih edebileceği Chester Koltuk Takımı, salon takımı seçenekleri …

%d blogcu bunu beğendi: