Cuma , 10 Temmuz 2020
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Cafe Restoran Tasarımları » COEO Sosyal Sorumluluk Mağaza Projesi
cafe (1)

COEO Sosyal Sorumluluk Mağaza Projesi

İyilik “ile güzellik birleştiren Berlin’de sevap evi 19 Kasım 2010 tarihinde açılışı için sloganı oldu. Tek bir çatı altında dört farklı sektörden ürünlerin birleştirir: çünkü yeni bir perakende konsepti “pilot proje” dir:
Engelli insanlar için atölyelerde özenle üretilen ürünleri 500 metrekare üzerinde   kullanıcıya sunulmuştur.

COEO’ iş ilkesini kurumsal sosyal sorumluluk konusu üzerine kurar. Mağazanın konsepti renkler üzerine kurulmuştur.Dört farklı sektörden gelen ürünlerin her bir gurubu farklı renklerle ifade edilmiş.

cafe (1)
cafe (1)

cafe (2) cafe (3) cafe (4) cafe (5) cafe (6) cafe (7) cafe (8) cafe (9) cafe (10)

Bir önceki yazımız olan İnter Ristorante - İtalyan Restoran Tasarımı başlıklı makalemizde iç mekan renderları, iç mimari proje ve iç mimarlık maketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Oyuncak Mağazası İç Mekan Tasarımı

İspanyol tasarımcı Elia Felices Barcelona bir oyuncak dükkanın iç mekan tasarımını yaptı.Tasarlanan oyuncak dükkanı 170m2 …

Kinoya Japanese Bistro Tasarımı

Ahşabın sıcaklığı ve kullanılan diğer renklerin, desenlerin uyumuyla dikkat çeken bistro iç mekan tasarımı. Kullanılan …

%d blogcu bunu beğendi: