Perşembe , 29 Şubat 2024
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » Çiçekli Oturma Odasında Mükemmel Fırsat
çiçekli-oturma-odaları-2015

Çiçekli Oturma Odasında Mükemmel Fırsat

Klasik ve modern tasarımın bir arada kullanıldığı Ceren Oturma Odası Takımı şık ve romantik görüntüsü ile oturma odanıza son derece sıcak bir hava katacak takımlar arasında yer alıyor. Gri veya bej renk döşeme kumaşlar kullanılarak hazırlanan bir adet geniş koltuk ve beyaz üzerine mavi veya kırmızı çiçek desenlerinin bulunduğu bir adet tekli koltuktan oluşan bu oturma odası takımı ile oturma odanız son derece romantik ve sıcak bir ortama dönüşecek.

2 yıl garantisi olan Ceren Oturma Grubu’nun iskeleti gürgen ağacından özel olarak hazırlandığı için uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün oturma minderlerinde 32 dansite soft minder kullanıldığı için son derece rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Özel olarak tasarlanan bir ürün olduğu için 30 günlük bir teslim süresi bulunmaktadır ve leke tutmayan, kolay temizlenebilen bir döşeme kumaşına sahiptir.

oturma-grupları-2015

Fiyat için tıklayınız

http://www.intermobilya.com/ceren-oturma-grubu

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor.

Check Also

30 MUHTEŞEM AÇILIR-KAPANIR MASA TASARIMLARI

Günümüz de ev hanımlarının en fazla zamanını geçirdiği mekan mutfaklardır. Sınırlı alan da kullanmak zorunda …

İnter Mobilya’dan Yepyeni Bir Konsept : Kuğu Oturma Grubu

Kuğu Koltuk Modeli şıklığın ve rahatlığın maddi tasviridir. Böyle bir koltuk modeli evinize ayrı bir hava katacaktır.  …