Pazartesi , 25 Ekim 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » Boho Tarzı Eşsiz Ev Dekoru

Boho Tarzı Eşsiz Ev Dekoru

Pinterest ve Instagram profilleri son zamanlarda Boho tarzı ev dekor ile bazı ilginç fikirler getiriyor. Bu tarz size sonsuz olanaklar, fikir ve yaratıcılık verir. Boho tarzı, bazı renkler ve mobilya tercih oturma odasında sıcak ve eklektik bir görünüm verecektir. İlginç aydınlatma kullanmak yerine renkleri karışmış sanat ve el yapımı süsler tercih edilir.

Boho ya da bohem tarzı, kristal, bronz ve çelik sıcak tonları ile kombine koyu tonlar, rustik mobilya ve katmanlı perdeleri, dokular için ideal bir sembolüdür. Evinize bohem tarzı eklemek istiyorsanız karışık renk, desen ve dokuları uyaran iç tasarımları deneyin.

boho-tarzi-ev-dekoru-1 boho-tarzi-ev-dekoru-2 boho-tarzi-ev-dekoru-3 boho-tarzi-ev-dekoru-6 boho-tarzi-ev-dekoru-12 boho-tarzi-ev-dekoru-11 boho-tarzi-ev-dekoru-5 boho-tarzi-ev-dekoru-10 boho-tarzi-ev-dekoru-9 boho-tarzi-ev-dekoru-8 boho-tarzi-ev-dekoru-7 boho-tarzi-ev-dekoru-13 boho-tarzi-ev-dekoru-15 boho-tarzi-ev-dekoru-4

Bir önceki yazımız olan Syros Adası'nda Yazlık Residence Ev Tasarımları başlıklı makalemizde deniz evi tasarımları, residence tasarımları ve yazlık ev hakkında bilgiler verilmektedir.

About Hanifi Mirzaoğlu

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: