Pazar , 20 Haziran 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » ASYA TARZI MODERN İÇMEKAN TASARIMLARI

ASYA TARZI MODERN İÇMEKAN TASARIMLARI

Güney Kore’de otel içerisinde bulunan ekmek ve şarap dükkanı etkileyici tasarımı ve görüntüsüyle ilgi odağı olmaktadır. Avrupa mimarisini andıran bir yapıya sahip olan tasarımın girişinde heykel kemerler ve sütun tarzı raflar göze çarpmaktadır. Modernize edilerek tarihi unsurları ince detaylarla canladırarak tasarımın detaylarını göstermektedir. Mimari konuda yapılan farklı ve futuristik tasarımlarla ofis, işyeri, cafe, restaurant ve otel için bilgiler alabilirsiniz. Asya tarzı iç mimari tasarımlar teknolojnin anavatanı olmasının bilinirliğinin ardından iç  mimari konusunda da hızla yükselen bir çizgi haline gelmektedir.

asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (1) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (2) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (3) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (4) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (5) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (6) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (7) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (8) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (9) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (10) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (11) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (12) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (13) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (14) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (15) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (16) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (17) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (18) asya-tarzı-modern-işyeri-tasarımları (19)

Bir önceki yazımız olan TWİST TARZ MODERN İÇMEKAN TASARIMLARI başlıklı makalemizde modern içmekan tasarımları, twist modeli tasarımlar ve twist tarzı dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Merdivenleri Canlandıran Sıradışı Eklektik Tasarımlar

Eklektik merdiven tasarım stiliyle yeni bir iç tasarım koleksiyonuna hoş geldiniz. Bu koleksiyon özellikle 18 …

MASA TENİSİ TOPUNDAN İÇ MEKAN DUVAR TASARIMI

Brooklyn, New York’ta bulunan 90 metrekarelik özel bir mekanın iç duvarı 25.000 adet masa tenisi …

%d blogcu bunu beğendi: