Cumartesi , 6 Mart 2021
Breaking News
Home » Tasarım Haberleri » Öğrenci Çalışmaları » Animasyon Stüdyo İç Mekan Tasarımı

Animasyon Stüdyo İç Mekan Tasarımı

Ekolojik ve Teknolojik Mimari Animasyon Stüdyo projesinde tasarım felsefesi olarak doğanın büyüleyici etkilerinin en fazla hissedilir olması istenilmiştir. 230 m2 kış bahçesi 530 m2 iç mekan olmak üzere toplam 780 m2’lik bir alanı kaplayan projede yağmur suyunun depolanması ve bitkilerin sulanması, rüzgar tribünü, çelik strüktür ve cam kullanımı ile gün ışığından faydalanma ve güneş enerji panelleri kullanımı, fazlasının jeneratörde toplanması düşünülmüştür. Ayrıca doğal gaz deposu bulunan bir araçlık otopark da bulunmaktadır. Yapı bünyesinde çizgifilm ve mimari animasyon işi yapan çalışanlarına dinamik, huzurlu ve güvenli iş ortamı sağlayan ekolojik bir mekan tasarlamak amaçlanmıştır.

 

[su_heading]İç Mimari Proje : Ramazan Kağan Çetin – 0533 251 98 25 – info[at]konyaicmimarlik[dot]com[/su_heading] konya iç mimarlık Model ekolojik-mimari-proje ekolojik-projeler animasyon-studyo-projeleri green-box-studyo-interiors green-box-studyo animasyon-studyo-dekorasyon grafik-ofis-tasarımları bekleme-birimleri bekleme-birimi animasyon-studyo animasyon-ic-mekanlar ofis-tasarımları

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Lamborghini İç Mekan Tasarımı başlıklı makalemizde esengül yatkın, iç mimari proje ve lamborghini hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık 2. Sınıf Projeleri

Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü Proje 3 Çalışmaları

T.C SELÇUK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ İÇ MİMARİ PROJE-3 …

Vakko Mağazası İç Mekan Tasarımı-Suat Bayram

3 haftalık yoğun bir çalışma sonrasında Vakko Mağaza Tasarımı‘nı bitirdim. İç Mimarlık öğrencilerinin çalışmalarını merak …

%d blogcu bunu beğendi: