Salı , 28 Eylül 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » 5 Basit ve Yapılabilir İskandinav Apartman Tasarımları

5 Basit ve Yapılabilir İskandinav Apartman Tasarımları

Aydınlık, modern ve minimalistik, geçtiğimiz birkaç yıldır İskandinav tasarımların popüler kelimeleridir. IKEA’nın ve modern çağa alışılmadık biçimde geçiş yapan antikaların yükselişiyle birlikte, bunun nedenini görmek zor değil. Aydınlık beyaz mekanlar arka plan görevi görür; bununla birlikte kolay temizlenebilir ve ahşap yüzeylere kolay tamamlayıcıdır açlığı harekete geçiren kırmızılar ve turuncular karışıma renk katmasına rağmen. Çoğu tatla uyumlu ve farklı kişisel dokunuşlara yer verebilen, İskandinav tasarımları doğallığın yanı sıra çok yönlülüğü önerir. Sıklıkla dünyanın Batıya ait olmayan köşesinden olan bu 5 apartman, İskandinav tasarımların esneklik stilinin nasıl iyi olabileceğini gösterir. Karakterli, güç beğenmeyen ve zeki; her biri kendilerinin ilhamlarını sunarlar.

iskandinav-apartman-tasarimlari-1 iskandinav-apartman-tasarimlari-1 iskandinav-apartman-tasarimlari-2 iskandinav-apartman-tasarimlari-3 iskandinav-apartman-tasarimlari-4 iskandinav-apartman-tasarimlari-5 iskandinav-apartman-tasarimlari-6 iskandinav-apartman-tasarimlari-7 iskandinav-apartman-tasarimlari-8 iskandinav-apartman-tasarimlari-9 iskandinav-apartman-tasarimlari-10 iskandinav-apartman-tasarimlari-11 iskandinav-apartman-tasarimlari-12 iskandinav-apartman-tasarimlari-13 iskandinav-apartman-tasarimlari-14 iskandinav-apartman-tasarimlari-15 iskandinav-apartman-tasarimlari-16 iskandinav-apartman-tasarimlari-17 iskandinav-apartman-tasarimlari-18 iskandinav-apartman-tasarimlari-19 iskandinav-apartman-tasarimlari-20 iskandinav-apartman-tasarimlari-21 iskandinav-apartman-tasarimlari-22 iskandinav-apartman-tasarimlari-23 iskandinav-apartman-tasarimlari-24 iskandinav-apartman-tasarimlari-25 iskandinav-apartman-tasarimlari-26 iskandinav-apartman-tasarimlari-27 iskandinav-apartman-tasarimlari-28 iskandinav-apartman-tasarimlari-29 iskandinav-apartman-tasarimlari-30 iskandinav-apartman-tasarimlari-31 iskandinav-apartman-tasarimlari-32 iskandinav-apartman-tasarimlari-33 iskandinav-apartman-tasarimlari-34 iskandinav-apartman-tasarimlari-35

Bir önceki yazımız olan Vietnam'da Yenilenmiş Şık Bir Ev Tasarımı başlıklı makalemizde 2017 modern ev tasarımları, eski ev yenileme ve ev dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: