Pazartesi , 27 Eylül 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » 21.YÜZYILIN YAŞAM ALANI TASARIM MODELLERİ

21.YÜZYILIN YAŞAM ALANI TASARIM MODELLERİ

Ailelerin modern hayatlarının yoğun iş temposundan uzaklaşarak kendisini rahat hissettiği evinin en özel odası olarak oturma odası kullanılmaktadır. Bu tarz rahatlığın önem verildiği yaşam alanlarında farklılığı ve kullanılabilirliği kolay tasarımlar ön planda tutulmaktadır. Yaşam alanı tasarımların da teknolojinin imkanları da göz önünde bulundurularak yaşam çizgisinin kalitesini ve hayata bakış açımızın ilginç yönlerini dışa vurup sergileyebiliriz. Avrupa tarzı tasarımlar düşünülerek renkli bir ortam yaratılabilir. Ahşap ve beton dizaynının birleştiği ortamlar da ergonomik aydınlatma sistemleri kullanılarak yaşam alanında sadelik ve ruhunuza hitap eden bir ortam oluşabilmektedir. Güneş ışığının farklı açılardan yansıdığını düşünerek oda içerisin de çok egzotik bir durum yaşatabilirsiniz. Köşe takımı dizaynı düşünülerek ev ortamın da sinema salonu havası da yaşatmak sizin elinizde. Hayallerinizin ötesin de farklılığı hissedebileceğiniz yaşam alanı tasarımları bulunmaktadır.

modern-yaşam-alanı-tasarımları (1) modern-yaşam-alanı-tasarımları (2) modern-yaşam-alanı-tasarımları (3) modern-yaşam-alanı-tasarımları (4) modern-yaşam-alanı-tasarımları (5) modern-yaşam-alanı-tasarımları (6) modern-yaşam-alanı-tasarımları (7) modern-yaşam-alanı-tasarımları (8) modern-yaşam-alanı-tasarımları (9) modern-yaşam-alanı-tasarımları (10) modern-yaşam-alanı-tasarımları (11) modern-yaşam-alanı-tasarımları (12) modern-yaşam-alanı-tasarımları (13) modern-yaşam-alanı-tasarımları (14) modern-yaşam-alanı-tasarımları (15) modern-yaşam-alanı-tasarımları (16) modern-yaşam-alanı-tasarımları (17) modern-yaşam-alanı-tasarımları (18) modern-yaşam-alanı-tasarımları (19) modern-yaşam-alanı-tasarımları (20) modern-yaşam-alanı-tasarımları (21) modern-yaşam-alanı-tasarımları (22) modern-yaşam-alanı-tasarımları (23)

Bir önceki yazımız olan 3 YATAK ODALI DAİRE KAT PLANLARI başlıklı makalemizde 3 yatak odalı daire tasarımları, 3 yatak odalı kat planları ve iç mekan tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

25 Çarpıcı Modern Minimalist Salon Tasarımları

Minimalist salon tasarımları alan darlığında daha çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dar alana sahip bir salonu …

Orman İçinde Ahşap Prefabrik Ev

Macera seven bir insan muhteşem şeylere imza atabiliyor. Bunu birde ailecek yapıyorsa tam bir çılgın …

%d blogcu bunu beğendi: