Pazartesi , 1 Mart 2021
Breaking News
Home » İç Mekan Tasarımları » Ev,Villa ve Otel Tasarımları » 20 MUHTEŞEM DEKORATİF SALON TASARIMLARI

20 MUHTEŞEM DEKORATİF SALON TASARIMLARI

İş hayatının yorucu zamanından sonra evimizde rahat ettiğimiz salonlarımızda dekoratif mobilyalar ve kullanışlı koltuk takımları ile tasarım yapılması bulunduğumuz ortamın daha zevkli hale gelmesini sağlamaktadır. Salon takımları tasarımların da  konfor, şıklık ve rahatlık ön planda tutulmaktadır. Köşe tarzı koltuk takımları geniş alanlardan faydalanmak adına mükemmel düşünülmüştür. Salon tasarımların kullanılan dekoratif ve modern malzemeler eviniz de muhteşem tasarım fikirleri uygulanarak evinizde misafirperveliğinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Minimalist ve futurustik yapıların bir arada kullanılması da salonunuzun modern çizgisini egzotik bir havaya dönüştürebilirsiniz.

modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (1) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (2) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (3) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (4) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (5) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (6) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (7) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (8) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (9) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (10) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (11) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (12) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (13) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (14) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (15) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (16) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (17) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (18) modern-minimalist-muhteşem-salon-tasarımları (19)

 

Bir önceki yazımız olan MODERN STÜDYO DAİRE TASARIMLARI başlıklı makalemizde mimari tasarım modelleri, minimalist tasarımlar ve stüdyo daire hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

Moderm Mekanda Eski Mobilyanın Endamı

Milano merkezli olan fotoğraf stüdyosu ile muhteşem ve büyüleyici ev iç içe geçmiş. İç doku ve …

%d blogcu bunu beğendi: