Pazartesi , 25 Ekim 2021
Breaking News
Home » Çizim Araçları » 3ds Max » 2 YATAK ODALI 3D MAX DAİRE KAT PLANLARI

2 YATAK ODALI 3D MAX DAİRE KAT PLANLARI

İki yatak odalı lüks ev tasarımları yeni yaşantımızın vazgeçilmezi  olabilir. Planlarda kullanılan geniş mimari düşünceler sayesinde evinizin içinde kişiye özel odalar tahsis edebilirsiniz. Geniş aileler için ofisler, misafirleriniz için yatak odaları olabilir. Görselliği ön plan da tutmak isterseniz modern  mobilya ve aksesuarlarla  evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Mimari tasarımlar da günden güne gelişen iç dizayn modelleriyle hayallerinizin ötesinde bir ev kurabilirsiniz. 3D Max  programlama kullanılarak iki yatak odalı tasarımların render yapılan çizimlerle istenilen her türlü kat planını oluşturabilirsiniz. Geniş ev modelleri ve ferah oda bölümleriyle sadece kendinize değil misafirlerinize özel bir yatak odası da düzenleyebilirsiniz. İç mekanlar da düşündüğünüz farklı çizimleri kullanarak evinizde rahatlığı ön planda tutabilirsiniz.

2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (1) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (2) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (3) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (4) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (5) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (6) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (7) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (8) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (9) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (10) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (11) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (12) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (13) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (14) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (15) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (16) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (17) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (18) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (19) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (20) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (21) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (22) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (23) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (24) 2-YATAK-ODALI-3D-MAX-DAİRE-KAT-PLANLARI (25)

 

Bir önceki yazımız olan 21.YÜZYILIN YAŞAM ALANI TASARIM MODELLERİ başlıklı makalemizde mimari tasarım modelleri, modern yaşam alanı tasarımları ve oturma odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

Check Also

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları

Sıcak Renk Vurgulu Cool Ev Tasarımları Her hangi bir iç dekorasyonda sıcak ve güneş vurgulu …

Benzersiz Kapı Tokmağı Tasarımları

Bir evde sizi ilk karşılayan kapı tokmağıdır. Tabi, bunlara şimdilerde pek de ihtiyacımız yok gibi. …

%d blogcu bunu beğendi: